Leopet Přepravní box pro psy XXXL, 102 x 69 x 69 cm, šedý
Výrobce: Leopet
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 118 Kč
Objevte dokonalé řešení pro přepravu vašich chlupatých společníků. Náš inovativní přepravní box pro psy je vybaven praktickým skládacím mechanismem, který umožňuje bleskovou montáž a demontáž. Díky... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 2 118 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Objevte dokonalé řešení pro přepravu vašich chlupatých společníků. Náš inovativní přepravní box pro psy je vybaven praktickým skládacím mechanismem, který umožňuje bleskovou montáž a demontáž. Díky robustním ocelovým trubkám nabízí maximální bezpečnost a ergonomické rukojeti usnadňují přenášení. Odnímatelná podložka je omyvatelná a má dvě okna a troje dvířka pro optimální větrání a snadný přístup. Přepravní box pro psy má integrovanou tašku a odnímatelný úložný vak a také vysoce kvalitní misku z TPE, která uhasí žízeň vašeho věrného společníka. S tímto dobře navrženým přepravním boxem vám zaručíme nejen bezpečnost, ale také maximální pohodlí na vašich cestách s vaším milovaným čtyřnohým přítelem.
Technické údaje:
rozměry: 102 x 69 x 69 cm
velikost: XXXL
barva: šedá
maximální hmotnost mazlíčka: 42 kg
rukojeť: ergonomická
podložka: snímatelná, pratelná
miska: 13 x 9 x 5 cm, TPE
Materiál:
vysoce kvalitní odolná tkanina
odolný trubkový ocelový rám
Obsah balení:
1 x přepravní taška
1 x odnímatelná podložka
1 x miska
Parametry
| Šířka | 69 cm |
|---|---|
| Do interiéru | Ano |
| Velikost plemene | XXXL |
| Do auta | Ano |
| Značka | Leopet |
| Zkosené | Ne |
| Materiál | ocel, tkanina |
| Výška | 69 cm |
| Skládací | Ano |
| Výrobce | Leopet |
| Barva | šedá |
| Počet dveří | 3 |
| Délka | 102 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Ostatní pomůcky pro psy |
|---|---|
| Výrobce: Leopet | Leopet — Ostatní pomůcky pro psy |
| Barva: šedá | šedá — Ostatní pomůcky pro psy |
| Délka: 102 cm | 102 cm — Ostatní pomůcky pro psy |
| Do auta: Ano | Ano — Ostatní pomůcky pro psy |
| Do interiéru: Ano | Ano — Ostatní pomůcky pro psy |
| Materiál: ocel, tkanina | ocel, tkanina — Ostatní pomůcky pro psy |
| Šířka: 69 cm | 69 cm — Ostatní pomůcky pro psy |
| Skládací: Ano | Ano — Ostatní pomůcky pro psy |
| Velikost plemene: XXXL | XXXL — Ostatní pomůcky pro psy |
| Výrobce: Leopet | Leopet — Ostatní pomůcky pro psy |
| Výška: 69 cm | 69 cm — Ostatní pomůcky pro psy |
| Zkosené: Ne | Ne — Ostatní pomůcky pro psy |
| Značka: Leopet | Leopet — Ostatní pomůcky pro psy |