Ložnicová sada koberců Hanse Home NASTY hnědá
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 817 Kč
Ložnicová sada koberců NASTY je moderní kolekce kusových koberců. Tato sada je ideální zejména do ložnice a nabízí elegantní design v různých barvách. Koberce jsou vyrobeny ze 100% polypropylenu, což... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 817 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Ložnicová sada koberců NASTY je moderní kolekce kusových koberců. Tato sada je ideální zejména do ložnice a nabízí elegantní design v různých barvách. Koberce jsou vyrobeny ze 100% polypropylenu, což zaručuje jejich snadnou údržbu a dlouhou životnost. Mají střední výšku vlasu, což je činí příjemnými na dotek a zároveň praktickými na čištění. Jsou vhodné pro podlahové topení a mají antistatické vlastnosti, takže nepřitahují prach. Pokud hledáte stylové a praktické řešení pro svoji ložnici, tato sada koberců může být skvělou volbou. ▪ Celková výška: 8,5 mm
▪ Celková váha: 1,5 kg/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Země původu: Belgie Sada obsahuje dva kusy koberců o rozměru 70x140 cm a jeden kus o rozměru 70x240 cm.
Parametry
| Barva | Hnědá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Nasty |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | Sada: 70x140 cm (2 ks) a 70x240 cm (1 ks) |
| šířka | 70 cm |
| délka | 140 cm (2 ks) a 70x240 cm (1 ks) |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Hnědá | Hnědá — Jednobarevné koberce |
| délka: 140 cm (2 ks) a 70x240 cm (1 ks) | 140 cm (2 ks) a 70x240 cm (1 ks) — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Nasty | Nasty — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| šířka: 70 cm | 70 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení,Antistatický | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Ložnice | Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |