Nákupní košík na kolečkách Reisenthel Carrycruiser plus Frame black/black
Výrobce: Reisenthel
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 695 Kč
Neničte si záda s těžkými taškami a pořiďte si vylepšený nákupní košík Carrycruiser plus od Reisenthel, nákupy s ním si zamilujete. Nákupní košík na kolečkách Carrycruiser plus od... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| homein.cz Nejlevnější | Skladem | 3 695 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Neničte si záda s těžkými taškami a pořiďte si vylepšený nákupní košík Carrycruiser plus od Reisenthel, nákupy s ním si zamilujete.
Nákupní košík na kolečkách Carrycruiser plus od Reisenthel je žhavou novinkou a absolutním hitem této sezóny. Nakupování už nemůže být pohodlnější! Nákupní vozík Carrycruiser plus je vyrobený z recyklovaných PET lahví a zaujme Vás ještě větším prostorem a funkčností. Díky rozkládací tepelné příhrádce, která je umístěna v přední části budete mít potraviny krásně oddělené a vychlazené než dorazíte domů. Je moderní, neskutečně praktický a prostě IN. Nákupní košík na kolečkách Carrycruiser plus promění i velké nákupy v zábavu. S větším objemem 46 litrů. Má oboustranně uzavíratelné víko. Díky kolečkům se nemusíte tahat s těžkými taškami, praktická teleskopická rukojeť má 3 polohy a zjednoduší manipulaci. Pomocí klipů lze Carrycruiser plus pohodlně připevnit přímo do klasického nákupního košíku. Po jeho vyjmutí z košíku, můžete Carrycruiser plus nosit jako brašnu přes rameno, díky popruhu.
Nákupní košík na kolečkách Carrycruiser plus Reisenthel ve stručnosti:
- Nová vylepšená verze s větším prostorem a více funkcemi
- Velká tepelná přihrádka na přední části, kterou lze v případě potřeby rozložit
- Oboustranně uzavíratelné víko
- Praktický a polstrovaný ramenní popruh
- Stabilní hliníkový rám
- Vyjímatelná vnitřní síťová kapsa
- Nastavitelná teleskopická rukojeť na 3 polohy
- Velká odolná a snadno ovládatená kola s kuličkovými ložisky
- Plastové nožičky
- Praktické klipy pro uchycení v nákupním košíku
- 2 žetony do nákupního košíku
- Vysoce kvalitní polyesterová tkanina vyrobená z recyklovaného PET, odpuzuje vodu
Parametry
| Šířka | 42 cm |
|---|---|
| Výška | 52,5 cm |
| Hloubka | 32 cm |
| Hmotnost | 2840 g |
| Materiál | 100 % recyklovaný polyester, hliník, plast, hliníková termo fólie |
| Objem | 46 l |
| Nosnost | 15 kg |
| Způsob nošení | přes rameno, v ruce |
| Materiál* | hliník |
| Kategorie* | Nákupní tašky |
Doplňkové informace
| Kategorie | Tašky na kolečkách |
|---|---|
| Výrobce: Reisenthel | Reisenthel — Tašky na kolečkách |
| Hloubka: 32 cm | 32 cm — Tašky na kolečkách |
| Hmotnost: 2840 g | 2840 g — Tašky na kolečkách |
| Kategorie*: Nákupní tašky | Nákupní tašky — Tašky na kolečkách |
| Nosnost: 15 kg | 15 kg — Tašky na kolečkách |
| Objem: 46 l | 46 l — Tašky na kolečkách |
| Šířka: 42 cm | 42 cm — Tašky na kolečkách |
| Výška: 52,5 cm | 52,5 cm — Tašky na kolečkách |
| Způsob nošení: přes rameno, v ruce | přes rameno, v ruce — Tašky na kolečkách |