Nastavitelná plážová podložka s opěrkou, modrá, 2 ks
Výrobce: Garthen
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 219 Kč
Tato plážová podložka je nezbytným doplňkem pro vaší relaxaci. Zvednuté opěradlo zajišťuje pohodlný výhled na hraní vašich dětí nebo na vaši knihu. Polstrovaný potah zajišťuje pohodlné ležení.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 219 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tato plážová podložka je nezbytným doplňkem pro vaší relaxaci. Zvednuté opěradlo zajišťuje pohodlný výhled na hraní vašich dětí nebo na vaši knihu. Polstrovaný potah zajišťuje pohodlné ležení. Plážová podložka se rychle složí a lze ji snadno transportovat pomocí praktického popruhu. Ručník, kniha nebo noviny mohou být uloženy do boční kapsy se suchým zipem připevněným k zadní části.
Technické údaje:
rozměry ve složeném stavu: 55 x 58 x 8 cm (d x š x v)
rozměry v rozloženém stavu: 158 x 58 x 1 cm (d x š x v)
hmotnost: cca 2 kg
barva: modrá
materiál tkaniny: 600D Oxford polyester
materiál konstrukce: trubková ocel s práškovým nástřikem
Obsah balení:
2 x plážova podložka
Parametry
| Výška | 8 cm |
|---|---|
| Změna polohy | Ano |
| Délka | 158 cm |
| Druh materiálu | Oxford polyester / ocel |
| Skládací | Ano |
| Hmotnost | 2 kg |
| Šířka | 58 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Karimatky |
|---|---|
| Výrobce: Garthen | Garthen — Karimatky |
| Délka: 158 cm | 158 cm — Karimatky |
| Druh materiálu: Oxford polyester / ocel | Oxford polyester / ocel — Karimatky |
| Hmotnost: 2 kg | 2 kg — Karimatky |
| Šířka: 58 cm | 58 cm — Karimatky |
| Skládací: Ano | Ano — Karimatky |
| Výška: 8 cm | 8 cm — Karimatky |
| Změna polohy: Ano | Ano — Karimatky |