Oboustranný koberec Hanse Home Duet Bowen krémový / béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 1 796 Kč
Koberce z kolekce Duet jsou opravdu všestranné a nabízejí široké možnosti využití. Jsou ideální nejen do obývacího pokoje, ale skvěle vylepší také terasu nebo balkon. Díky oboustrannému designu... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 796 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 2 339 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce Duet jsou opravdu všestranné a nabízejí široké možnosti využití. Jsou ideální nejen do obývacího pokoje, ale skvěle vylepší také terasu nebo balkon. Díky oboustrannému designu můžete snadno změnit vzhled podle aktuálních preferencí a vychutnávat si módní barvy na obou stranách. Tyto koberce jsou ploše tkané, robustní a odolné vůči povětrnostním vlivům, což z nich činí skvělou volbu do exteriéru. Kromě toho mají vynikající odolnost vůči nečistotám, což zajišťuje jejich snadnou údržbu a dlouhou životnost. Specifikace:
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Celková tloušťka: 5 mm
▪ Hmotnost: 1,30 kg/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
▪ Země původu: Belgie
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější,Chodba |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Duet |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
| Celková váha | 1300 g/m2 |
| Specifikace materiálu | Polypropylen (vše) |
| Podklad | Bez podkladu |
| Země původu | Belgie |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Celková výška | 5 mm |
| Šířka | 120 cm |
| Délka | 170 cm |