Oboustranný koberec Hanse Home Twin Miami černý / krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 398 Kč
Kolekce Twin přináší univerzální, oboustranný koberec, který je ideální pro použití do interiéru i exteriéru. Vyznačuje se vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům, což znamená, že je připraven... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 398 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Twin přináší univerzální, oboustranný koberec, který je ideální pro použití do interiéru i exteriéru. Vyznačuje se vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům, což znamená, že je připraven čelit různým podmínkám, a to bez ztráty svého vzhledu a kvality. Koberec s atraktivním vzorem je navíc velmi praktický, jelikož se snadno čistí, čímž si udrží svůj atraktivní vzhled dlouhodobě. Kolekce Twin je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci stylu, odolnosti a jednoduchosti údržby.
Specifikace:
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Celková tloušťka: 5 mm
▪ Hmotnost: 1,35 kg/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
▪ Země původu: Belgie
Parametry
| Barva | Krémová,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Twin |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x350 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 350 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Krémová,Černá | Krémová,Černá — Jednobarevné koberce |
| délka: 350 cm | 350 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Twin | Twin — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 80x350 cm | 80x350 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |