Oboustranný koberec Hanse Home Vintage | Retro černý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 785 Kč
Dopřejte svému prostoru šmrnc s oboustranným kobercem z kolekce Vintage | Retro. Oboustranné barevné varianty s elegantním okrajovým vzhledem dodají vašemu interiéru i exteriéru jedinečný charakter.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 785 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dopřejte svému prostoru šmrnc s oboustranným kobercem z kolekce Vintage | Retro. Oboustranné barevné varianty s elegantním okrajovým vzhledem dodají vašemu interiéru i exteriéru jedinečný charakter. Koberec je navržen pro všestranné použití - je odolný vůči povětrnostním vlivům, UV záření a vhodný i pro podlahové vytápění. Navíc se snadno udržuje, takže zůstane krásný i při každodenním používání. Specifikace:
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Celková tloušťka: 5 mm
▪ Hmotnost: 1,35 kg/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
▪ Země původu: Belgie
Parametry
| Barva | Krémová,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | vintage | retro |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Černá | Krémová,Černá — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: vintage | retro | vintage | retro — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |