Physionics 79659 PHYSIONICS Mini trampolína, průměr 102 cm
Výrobce: Physionics
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 533 Kč
Robustní ocelový rám je opatřen práškovou barvou a protiskluzovými nohami a gumovými krytkami na koncích. To zaručuje bezpečné postavení. Pružiny mají kryt na okraji, který zabraňuje poranění.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 533 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Robustní ocelový rám je opatřen práškovou barvou a protiskluzovými nohami a gumovými krytkami na koncích. To zaručuje bezpečné postavení. Pružiny mají kryt na okraji, který zabraňuje poranění. Skákací podložka je velmi odolná. Upozornění pro používání trampolíny: nevhodné pro děti do 36 měsíců, pouze pro domácí použití, trampolínu smí používat pouze jedna osoba, neprovádějte salta na trampolíně, před vstupem na trampolínu odstraňte všechny špičaté nebo ostré předměty.
Technické údaje:
průměr: 102 cm
výška: cca 22 cm
výška bez nožiček: cca 2,5 cm
hmotnost: cca 7,48 kg
počet pružin: 36
počet nohou: 6
max. zatížení: cca 100 kg
materiál: ocel
skákací podložka: polypropylen
kryt hran: PVC
tloušťka skákací podložky: 0,5 mm
okraj krytu: 0,63 cm
barva: modrá/černá
Obsah balení:
1 x trampolína
Parametry
| Ochranná síť | Ne |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| S madlem | Ne |
| Hmotnost | 7.48 kg |
| Dětské | Ne |
| Průměr | 102 cm |
| Fitness | Ano |
| Zemní | Ne |
| Skládací | Ne |
| Nosnost | 100 kg |
| Barva | modrá/černá |
| Počet pružin | 36 |
| Výrobce | Physionics |
Doplňkové informace
| Kategorie | Žertovné předměty |
|---|---|
| Výrobce: Physionics | Physionics — Žertovné předměty |
| Barva: modrá/černá | modrá/černá — Žertovné předměty |
| Dětské: Ne | Ne — Žertovné předměty |
| Fitness: Ano | Ano — Žertovné předměty |
| Hmotnost: 7.48 kg | 7.48 kg — Žertovné předměty |
| Materiál: ocel | ocel — Žertovné předměty |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Žertovné předměty |
| Ochranná síť: Ne | Ne — Žertovné předměty |
| Průměr: 102 cm | 102 cm — Žertovné předměty |
| S madlem: Ne | Ne — Žertovné předměty |
| Skládací: Ne | Ne — Žertovné předměty |
| Výrobce: Physionics | Physionics — Žertovné předměty |
| Zemní: Ne | Ne — Žertovné předměty |