Protiskluzový koberec / běhoun ANDRE 33290 šedý / žlutý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 783 Kč
Tento koberec/běhoun je navržen tak, aby vnesl do vašeho interiéru pohodlí, styl a harmonii. Kombinace teplých, neutrálnějších odstínů a jemného vzoru vytváří útulnou atmosféru, která se hodí do... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 783 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tento koberec/běhoun je navržen tak, aby vnesl do vašeho interiéru pohodlí, styl a harmonii. Kombinace teplých, neutrálnějších odstínů a jemného vzoru vytváří útulnou atmosféru, která se hodí do různých stylů – od moderního až po klasický. Jeho nízká výška vlasu a vysoká kvalita materiálu zajišťují snadnou údržbu a praktické používání i v místnostech s vyšší frekvencí chůze, jako jsou chodby či kuchyně. Koberec je odolný vůči opotřebení, snadný na čištění a zároveň dodává prostoru pocit tepla a komfortu. Koberec je pratelný. ▪ Výška vlasu: 5 mm
▪ Celková hmotnost: 0,7 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Šedá,Žlutá,Červená,Zelená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Chodba,Schodiště |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Pratelný,Protiskluzový |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Andre |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x200 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Žlutá,Červená,Zelená | Šedá,Žlutá,Červená,Zelená — Moderní koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Andre | Andre — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x200 cm | 80x200 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Chodba,Schodiště | Kuchyně,Chodba,Schodiště — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |