Protiskluzový koberec Carousel 40 NSF zelený
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 821 Kč
Kolekce koberců Carousel přináší vysokou kvalitu a přirozené barevné odstíny, které se skvěle hodí do moderních i klasických interiérů. Vyrobená z polypropylenové příze s podgumovaným spodkem,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 821 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců Carousel přináší vysokou kvalitu a přirozené barevné odstíny, které se skvěle hodí do moderních i klasických interiérů. Vyrobená z polypropylenové příze s podgumovaným spodkem, poskytuje bezpečnost díky protiskluzovým vlastnostem. Ideální do světlých obývacích pokojů, útulných ložnic či elegantních salonů. Praktický, stylový a funkční doplněk, který dodá prostoru osobitý charakter. ▪ Celková výška: 13 mm
▪ Celková hmotnost: 1,73 kg/m²
▪ Hustota tkaní: 112 950 bodů/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Zelená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Antistatický,Vhodný pro podlahové topení,Protiskluzový |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Carousel |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Zelená | Zelená — Jednobarevné koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Carousel | Carousel — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |