Protiskluzový koberec MELLOW světle šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 193 Kč
Koberec MELLOW je mimořádně měkký a příjemný na dotek, dokonale napodobuje králičí kožešinu. Je také přirozeně teplý a útulný. Koberec bude vypadat skvěle v obývacím pokoji, u krbu, křesle nebo v... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 193 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec MELLOW je mimořádně měkký a příjemný na dotek, dokonale napodobuje králičí kožešinu. Je také přirozeně teplý a útulný. Koberec bude vypadat skvěle v obývacím pokoji, u krbu, křesle nebo v dětském pokoji, kde jeho měkká struktura zaručuje nejvyšší pohodlí. Koberec je vhodný pro praní v pračce. ▪ Materiál: 100% polyester
▪ Výška vlasu: 19 mm
▪ Celková hmotnost: cca 1,60 kg/m²
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Pratelný,Protiskluzový |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Mellow |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Jednobarevné koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Mellow | Mellow — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |