Protiskluzový koberec TAR013WZ02
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 232 Kč
Tento koberec je vyroben ze 100% polyesteru, díky čemuž je měkký na dotek a bezpečný. Je certifikován podle normy OEKO-TEX Standard, což znamená, že splňuje nejpřísnější požadavky na textilie. Zadní... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 232 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tento koberec je vyroben ze 100% polyesteru, díky čemuž je měkký na dotek a bezpečný. Je certifikován podle normy OEKO-TEX Standard, což znamená, že splňuje nejpřísnější požadavky na textilie. Zadní strana je z pryže, která zajišťuje vysokou protiskluznost, takže koberec je vhodný pro různé typy podlahových krytin, jako jsou dřevěné podlahy či dlaždice. Koberec je skládací a dodává se s praktickou úložnou kapsou, což usnadňuje její skladování i přepravu a činí z něj ideální doplněk do domácnosti. Parametry produktu:
▪ Materiál: 70% polyester, 20% plsť, 10% guma
Parametry
| Barva | Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | guma,plst,polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Pratelný,Protiskluzový,Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Krémová | Krémová — Jednobarevné koberce |
| délka: 230 cm | 230 cm — Jednobarevné koberce |
| Materiál: guma,plst,polyester | guma,plst,polyester — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |