PVC Taralay Libertex - Gerflor Amsterdam Grey 2152 - třída zátěže 34 400x193 cm
Výrobce: Gerflor
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 190 Kč
⏳ Rychlá pokládka PVC s vysokou zátěží Hodí se do kanceláříObjevte ideální řešení pro moderní a funkční interiér s PVC Taralay Libertex - Gerflor Amsterdam Grey 2152 v dekoru betonové stěrky.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 4 190 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
⏳ Rychlá pokládka PVC s vysokou zátěží Hodí se do kanceláříObjevte ideální řešení pro moderní a funkční interiér s PVC Taralay Libertex - Gerflor Amsterdam Grey 2152 v dekoru betonové stěrky. Zátěžové PVC je perfektní volbou pro obývací pokoj, chodbu, kuchyň, pokoj pro hosty, ale i komerční prostory, jako jsou hotely, nemocnice, ordinace, čekárny, školy či obchodní domy. Se svou elegantní šedou barvou a mimořádnou odolností splní požadavky i těch nejnáročnějších prostředí. Povrchová úprava Protecsol® zajišťuje snadné čištění a hygienickou údržbu, což je klíčové pro rušné komerční prostory. Zvuková izolace 19 dB přispívá ke klidnějšímu a příjemnějšímu prostředí. Navíc zvládne i kolečkovou židli nebo špinavé boty.Kromě vysokého komfortu a odolnosti nabízí toto PVC ekologické výhody. Je 100% recyklovatelné a částečně vyrobené z recyklovaných PET láhví. Integrovaná textilní podložka zajišťuje pohodlí a stabilitu, zatímco tepelná vodivost 0.25 W/(m.k) umožňuje položit lino na podlahové topení. Protisklu...
Parametry
| Zátěžová třída | 34 - komerční prostory velmi namáhané, nemocnice, ordinace, schodiště, školy, haly, obchodní domy |
|---|---|
| Barva | světle šedá |
| Textura povrchu | Jemná |
| Podlahové topení | Ano |
| Vhodnost pod kolečkovou židli | Ano |
| Dekor | Beton |
| Celková tloušťka | 3,65 |
| Nášlapná vrstva | 0,70 |
| Textilní podložka | Ano |
| Protiskluznost | Ano (R10) |
| Třída hořlavosti | Cfl-s1 (EN 13501-1) |
| Rozměr | 400x193 cm |
| Šířka | 400 cm |
| Délka | 193 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Podlahy |
|---|---|
| Výrobce: Gerflor | Gerflor — Podlahy |
| Barva: světle šedá | světle šedá — Podlahy |
| Dekor: Beton | Beton — Podlahy |
| Délka: 193 cm | 193 cm — Podlahy |
| Podlahové topení: Ano | Ano — Podlahy |
| Protiskluznost: Ano (R10) | Ano (R10) — Podlahy |
| Rozměr: 400x193 cm | 400x193 cm — Podlahy |
| Šířka: 400 cm | 400 cm — Podlahy |
| Textilní podložka: Ano | Ano — Podlahy |
| Textura povrchu: Jemná | Jemná — Podlahy |
| Třída hořlavosti: Cfl-s1 (EN 13501-1) | Cfl-s1 (EN 13501-1) — Podlahy |
| Vhodnost pod kolečkovou židli: Ano | Ano — Podlahy |