PVC Texline Gerflor rozměr š.400 x d.390 cm - Noma Clear 1727 SVAT
Výrobce: Gerflor
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 990 Kč
PVC Texline v dekoru dřeva vhodné do všech interiérů, včetně těch s podlahovým vytápěním. Vysoká tloušťka 2,9 mm a nášlapná vrstva 0,35 mm činí z tohoto PVC velmi odolnou a kvalitní podlahovou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 5 990 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
PVC Texline v dekoru dřeva vhodné do všech interiérů, včetně těch s podlahovým vytápěním. Vysoká tloušťka 2,9 mm a nášlapná vrstva 0,35 mm činí z tohoto PVC velmi odolnou a kvalitní podlahovou krytinu. PVC je navíc doplněno o spodní vrstvu tvořenou samovyrovnávací textilní podložkou, která dokáže zacelit i drobné nerovnosti. Vyznačuje se také výbornými izolačními vlastnostmi, a to jak z pohledu hluku, tak udržováním tepla.Více o produktové řadě Texline se dozvíte v následujících videích: V dalším videu vám ukážeme, jak funguje vyrovnání podkladu, zvýšenou tichost i odolnost produktové řady Texline:
Parametry
| Zátěžová třída | 23 - domácnost, vysoká zátěž |
|---|---|
| Typ produktu | PVC |
| Podlahové topení | Ano |
| Země původu | Francie |
| Výrobce | Gerflor |
| Dekor | Dřevo |
| Celková tloušťka | 2,90 |
| Nášlapná vrstva | 0,35 |
| Textilní podložka | Ano |
| Útlum hluku | 16 dB |
| Protiskluznost | Ano (R10) |
| Třída hořlavosti | Cfl-s1 (EN 13501-1) |
| Rozměr | 400x390 cm |
| Šířka | 400 cm |
| Délka | 390 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Výprodej |
|---|---|
| Výrobce: Gerflor | Gerflor — Výprodej |
| Dekor: Dřevo | Dřevo — Výprodej |
| Délka: 390 cm | 390 cm — Výprodej |
| Podlahové topení: Ano | Ano — Výprodej |
| Protiskluznost: Ano (R10) | Ano (R10) — Výprodej |
| Rozměr: 400x390 cm | 400x390 cm — Výprodej |
| Šířka: 400 cm | 400 cm — Výprodej |
| Textilní podložka: Ano | Ano — Výprodej |
| Třída hořlavosti: Cfl-s1 (EN 13501-1) | Cfl-s1 (EN 13501-1) — Výprodej |
| Typ produktu: PVC | PVC — Výprodej |
| Útlum hluku: 16 dB | 16 dB — Výprodej |
| Výrobce: Gerflor | Gerflor — Výprodej |
| Zátěžová třída: 23 - domácnost, vysoká zátěž | 23 - domácnost, vysoká zátěž — Výprodej |
| Země původu: Francie | Francie — Výprodej |