PVC Texline Gerflor rozměr š.400 x d.99 cm - Timber Naturel 1740 MB
Výrobce: Gerflor
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 990 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 990 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Zátěžová třída | 23 - domácnost, vysoká zátěž |
|---|---|
| Typ produktu | PVC |
| Podlahové topení | Ano |
| Země původu | Francie |
| Výrobce | Gerflor |
| Dekor | Dřevo |
| Celková tloušťka | 2,90 |
| Nášlapná vrstva | 0,35 |
| Útlum hluku | 16 dB |
| Protiskluznost | Ano (R10) |
| Třída hořlavosti | Cfl-s1 (EN 13501-1) |
| Rozměr | 400x99 cm |
| Šířka | 400 cm |
| Délka | 99 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Výprodej |
|---|---|
| Výrobce: Gerflor | Gerflor — Výprodej |
| Dekor: Dřevo | Dřevo — Výprodej |
| Délka: 99 cm | 99 cm — Výprodej |
| Podlahové topení: Ano | Ano — Výprodej |
| Protiskluznost: Ano (R10) | Ano (R10) — Výprodej |
| Rozměr: 400x99 cm | 400x99 cm — Výprodej |
| Šířka: 400 cm | 400 cm — Výprodej |
| Třída hořlavosti: Cfl-s1 (EN 13501-1) | Cfl-s1 (EN 13501-1) — Výprodej |
| Typ produktu: PVC | PVC — Výprodej |
| Útlum hluku: 16 dB | 16 dB — Výprodej |
| Výrobce: Gerflor | Gerflor — Výprodej |
| Zátěžová třída: 23 - domácnost, vysoká zátěž | 23 - domácnost, vysoká zátěž — Výprodej |
| Země původu: Francie | Francie — Výprodej |