PVC Texmaster 2052 rozměr š.500 x d.170 cm PB
Výrobce: Karsis
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 990 Kč
PVC podlaha Texmaster má celkovou tloušťku 2,9 mm a pevnou nášlapnou vrstvu 0,4 mm. Její výhoda mimo jiné spočívá v její šíři, 5m šíře = méňě spojů. Embosovaný povrch podlahoviny s PUR úpravou zaručí... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 2 990 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
PVC podlaha Texmaster má celkovou tloušťku 2,9 mm a pevnou nášlapnou vrstvu 0,4 mm. Její výhoda mimo jiné spočívá v její šíři, 5m šíře = méňě spojů. Embosovaný povrch podlahoviny s PUR úpravou zaručí uživatelům jednoduchou a snadnou údržbu. Spodní vrstva heterogenního vinylu je opatřena komfortním podkladem s textilní podložkou (filcem). Vinyl Texmaster je vhodný do obytných prostor. DOPORUČUJEME CELOPLOŠNĚ LEPIT pomocí fixačního lepidla Bralep Fix 400. Zvýšené tepelně izolační vlastnosti spodní textilní vrstvy navozují na povrchu vinylu teplý a příjemný pocit pro bosé nohy. Vynikající tvarová paměť vinylu s textilní podložkou výrazně zabraňuje povrchovým otlakům od nohou nábytku.
Parametry
| Zátěžová třída | 41 - vysoká bytová zátěž, mírná průmyslová zátěž |
|---|---|
| Podlahové topení | Ano |
| Vhodnost pod kolečkovou židli | Ano |
| Antistatická úprava | Ano |
| Celková tloušťka | 2,90 |
| Nášlapná vrstva | 0,40 |
| Textilní podložka | Ano |
| Třída hořlavosti | Bfl-s1 |
| Rozměr | 500x170 cm |
| Šířka | 500 cm |
| Délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Výprodej |
|---|---|
| Výrobce: Karsis | Karsis — Výprodej |
| Antistatická úprava: Ano | Ano — Výprodej |
| Délka: 170 cm | 170 cm — Výprodej |
| Podlahové topení: Ano | Ano — Výprodej |
| Rozměr: 500x170 cm | 500x170 cm — Výprodej |
| Šířka: 500 cm | 500 cm — Výprodej |
| Textilní podložka: Ano | Ano — Výprodej |
| Třída hořlavosti: Bfl-s1 | Bfl-s1 — Výprodej |
| Vhodnost pod kolečkovou židli: Ano | Ano — Výprodej |