Rohožka Mix Mats Cocos 105674 45x75 cm
Výrobce: Hanse Home Collection koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 399 Kč
Rohožka Mix Mats Cocos 105674je perfektním doplňkem pro každou domácnost, která chce během zimního období přivítat hosty s nádechem vánoční atmosféry. Tato venkovní rohožka se třemi roztomilými... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 399 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Rohožka Mix Mats Cocos 105674je perfektním doplňkem pro každou domácnost, která chce během zimního období přivítat hosty s nádechem vánoční atmosféry. Tato venkovní rohožka se třemi roztomilými skřítky nejenže vykouzlí úsměv na tváři každého návštěvníka, ale také účinně očistí Vaše boty díky vysokému vlasu z hrubého kokosového vlákna. Ať už se potýkáte se sněhem nebo blátem, tato rohožka Vám poskytne spolehlivou ochranu před nečistotami.Vyrobená strojově v Indii, rohožka Mix Mats Cocos 105674 je navržena tak, aby odolala všem nástrahám počasí. Latexový podklad zajišťuje stabilitu a zabraňuje klouzání, což z ní činí bezpečný a praktický doplněk pro každé vstupní dveře.
Parametry
| Podklad | Latex |
|---|---|
| Země původu | Indie |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Tvar | Obdélník |
| Typ produktu | Rohož / předložka |
| Barva | Červená |
| Celková výška | 15 mm |
| Rozměr | 45x75 cm |
| Šířka | 45 cm |
| Délka | 75 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Rohožky |
|---|---|
| Výrobce: Hanse Home Collection koberce | Hanse Home Collection koberce — Rohožky |
| Barva: Červená | Červená — Rohožky |
| Celková výška: 15 mm | 15 mm — Rohožky |
| Délka: 75 cm | 75 cm — Rohožky |
| Podklad: Latex | Latex — Rohožky |
| Rozměr: 45x75 cm | 45x75 cm — Rohožky |
| Šířka: 45 cm | 45 cm — Rohožky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Rohožky |
| Typ produktu: Rohož / předložka | Rohož / předložka — Rohožky |
| Země původu: Indie | Indie — Rohožky |
| Způsob výroby: Strojně dělaný | Strojně dělaný — Rohožky |