Šňůrkový koberec Aruba geometrie, šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 377 Kč
Šňůrkové tkané koberce Aruba jsou zajímavou nabídkou pro lidi, kteří hledají koberce bez standardního rouna. Ploché tkané koberce Aruba využijeme v našem domě i venku, ať už na terase nebo balkoně.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 377 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 467 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Šňůrkové tkané koberce Aruba jsou zajímavou nabídkou pro lidi, kteří hledají koberce bez standardního rouna. Ploché tkané koberce Aruba využijeme v našem domě i venku, ať už na terase nebo balkoně. Koberce z této kolekce jsou ideální do kuchyní, teras a balkonů. Šňůrové koberce doporučujeme díky antialergickým vlastnostem alergikům, protože nepřitahují prach. Koberce jsou odolné vůči oděru, takže jejich používání v nezměněné podobě je možné si užívat dlouhá léta. Ostatní informace: Materiál: 100% polypropylen
Celková hmotnost: 1400 g/m²
Celková tloušťka: 7 mm
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Aruba |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
| Celková váha | 1400 g/m2 |
| Podklad | Bez podkladu |
| Využití | Venkovní |
| Třásně | Bez třásní |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Typ vlasu | Smyčkový (odolný, pevný) |
| Třída kvality | Lidovka |
| Styl | Moderní |
| Specifikace materiálu | Polypropylen heatset |
| Další vlastnosti | Antistatický |
| Specifikace barvy | Tmavě šedá |
| Lemování | ano |
| Celková výška | 5 mm |
| Šířka | 60 cm |
| Délka | 100 cm |