Šňůrkový koberec Relax ramka hnědý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 362 Kč
Venkovní koberce Relax je kolekce koberců vyrobených technikou ploského tkaní s univerzálním určením. Nazývají se také šňůrkové nebo sizalové koberce. Mohou být použity uvnitř i vně budovy.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 362 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 467 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Venkovní koberce Relax je kolekce koberců vyrobených technikou ploského tkaní s univerzálním určením. Nazývají se také šňůrkové nebo sizalové koberce. Mohou být použity uvnitř i vně budovy. Charakteristickým znakem koberců je odolnost proti vlhkosti, UV záření i deformaci a zabarvení. Mají také antistatické vlastnosti. Venkovní koberce Relax oživí terasu, balkon nebo zahradní altán. Budou také perfektní jako doplněk k dekoraci kuchyně nebo chodby. Ploské tkaní činí z koberců z této kolekce ideální volbu pro majitele domácích zvířat, protože se velmi snadno udržují v čistotě. Venkovní koberce Relax mají certifikát Oeko Tex Standard 100. Široká škála barev znamená, že každý z Vás najde barevně vyhovující koberec.
Ostatní informace
Materiál: 100% PP
Celková tloušťka: 3 mm
Certifikát: Oeko-Tex Standard 100
Země původu: Turecko
Parametry
| Barva | Hnědá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Relax |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
| Specifikace materiálu | Polypropylen (vše) |
| Podklad | Polypropylen |
| Země původu | Turecko |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Celková výška | 3 mm |
| Šířka | 60 cm |
| Délka | 100 cm |