Stilista 87073 Stilista Konferenční stolek, 73 x 73 cm, černý
Výrobce: Stilista
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 396 Kč
Tento konferenční stolek Vás zaujme svým designem a kvalitou. Dvě horní stolové desky lze otočit o 360°, takže si stolek můžete upravit podle sebe a Vašeho prostoru. Má nastavitelné nožičky s... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 3 396 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tento konferenční stolek Vás zaujme svým designem a kvalitou. Dvě horní stolové desky lze otočit o 360°, takže si stolek můžete upravit podle sebe a Vašeho prostoru. Má nastavitelné nožičky s chrániči podlahy. Úložný prostor odkládacího stolku mezi deskami je ideální pro uložení časopisů, dálkových ovladačů a mnoho dalšího.
Technické údaje:
rozměry: 73 x 73 x 35 cm (d x š x v)
maximální šířka (v rozložení): 89 cm
materiál: MDF
barva: matná černá
Obsah balení:
1 x stolek
1 x montážní materiál
Parametry
| Na kolečkách | Ne |
|---|---|
| S úložným prostorem | Ano |
| Výrobce | Stilista |
| Tvar | čtverec |
| Barva | černá |
| Rozkládací | Ano |
| Hmotnost | 25 kg |
| Šířka | 73 cm |
| Hloubka | 73 cm |
| Výška | 35 cm |
| Sada | Ne |
| Materiál desky | MDF |
| Otočné | Ano |
Doplňkové informace
| Kategorie | Stoly |
|---|---|
| Výrobce: Stilista | Stilista — Stoly |
| Barva: černá | černá — Stoly |
| Hloubka: 73 cm | 73 cm — Stoly |
| Hmotnost: 25 kg | 25 kg — Stoly |
| Materiál desky: MDF | MDF — Stoly |
| Na kolečkách: Ne | Ne — Stoly |
| Otočné: Ano | Ano — Stoly |
| Rozkládací: Ano | Ano — Stoly |
| S úložným prostorem: Ano | Ano — Stoly |
| Sada: Ne | Ne — Stoly |
| Šířka: 73 cm | 73 cm — Stoly |
| Tvar: čtverec | čtverec — Stoly |
| Výrobce: Stilista | Stilista — Stoly |
| Výška: 35 cm | 35 cm — Stoly |