Travní koberec rozměr 100x200 cm Green nop 20 - tmavě zelený 100x200 cm
Výrobce: B-Line
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 490 Kč
Travní koberec Green Nop je k dispozici v žádaném rozměru 100 x 200 cm. Tento umělý trávník v elegantní tmavě zelené barvě přináší na váš balkón, terasu nebo do zahradního altánu přirozený vzhled s... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 490 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Travní koberec Green Nop je k dispozici v žádaném rozměru 100 x 200 cm. Tento umělý trávník v elegantní tmavě zelené barvě přináší na váš balkón, terasu nebo do zahradního altánu přirozený vzhled s minimálními nároky na údržbu. Nejlevnější travní koberec je také ideální volbou pro okolí bazénů nebo jako bezpečný povrch pro dětská hřiště. S výškou vlasu 4,5 mm, nabízí dokonalou kombinaci pohodlí a odolnosti za neodolatelnou cenu.Jeho vysoce odolný materiál z polypropylenu a polyesteru zajišťuje dlouhodobé pohodlí bez potřeby častého čištění. Díky nopy na spodní straně zajistí rychlý odtok vody, což ho činí ideálním řešením pro venkovní použití. Pro snadnou údržbu stačí běžný vysavač nebo hrubé koště, a pro hloubkové čištění jednoduše použijte hadici s vodou. Objevte krásu a funkčnost travního koberce Green Nop ve vašem domově či komerčním prostoru a nechte se okouzlit jeho praktičností.Nízké travní koberceNOPY na rubuVýškaOdolnostEmilys nopy3 mm★☆☆Hampton Nops nopy3 mm★☆☆Pemba s nopy4 mm★☆☆Green Nops nopy7...
Parametry
| Využití | Venkovní použití |
|---|---|
| Celková výška | 7 mm |
| Celková váha | 1 100 g/m2 |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Rozměr | 100x200 cm |
| Šířka | 100 cm |
| Délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce a koberečky |
|---|---|
| Výrobce: B-Line | B-Line — Koberce a koberečky |
| Celková váha: 1 100 g/m2 | 1 100 g/m2 — Koberce a koberečky |
| Celková výška: 7 mm | 7 mm — Koberce a koberečky |
| Délka: 200 cm | 200 cm — Koberce a koberečky |
| Materiál: Umělé vlákno | Umělé vlákno — Koberce a koberečky |
| Rozměr: 100x200 cm | 100x200 cm — Koberce a koberečky |
| Šířka: 100 cm | 100 cm — Koberce a koberečky |
| Využití: Venkovní použití | Venkovní použití — Koberce a koberečky |