Vinylová podlaha Creation 40 Ranch 0456 - lepená 184x1219 mm
Výrobce: Gerflor
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 763 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 3 763 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Zátěžová třída | 23 - domácnost, vysoká zátěž |
|---|---|
| Celková váha | 3400 g/m2 |
| Podlahové topení | Ano |
| Vhodnost pod kolečkovou židli | Ano |
| Dekor | Dřevo |
| Celková tloušťka | 2,00 |
| Nášlapná vrstva | 0,40 |
| Počet lamel v balení | 21 ks (184 x 1219 mm) 4,71m² v balení |
| Protiskluznost | DS |
| Třída hořlavosti | Bfl-s1 |
| Barva | Šedobéžová |
| Rozměr lamely | 184x1219 mm |
| Šířka | 184 mm |
| Délka | 1219 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Podlahy |
|---|---|
| Výrobce: Gerflor | Gerflor — Podlahy |
| Barva: Šedobéžová | Šedobéžová — Podlahy |
| Celková váha: 3400 g/m2 | 3400 g/m2 — Podlahy |
| Dekor: Dřevo | Dřevo — Podlahy |
| Délka: 1219 mm | 1219 mm — Podlahy |
| Počet lamel v balení: 21 ks (184 x 1219 mm) 4,71m² v balení | 21 ks (184 x 1219 mm) 4,71m² v balení — Podlahy |
| Podlahové topení: Ano | Ano — Podlahy |
| Protiskluznost: DS | DS — Podlahy |
| Rozměr lamely: 184x1219 mm | 184x1219 mm — Podlahy |
| Šířka: 184 mm | 184 mm — Podlahy |
| Třída hořlavosti: Bfl-s1 | Bfl-s1 — Podlahy |
| Vhodnost pod kolečkovou židli: Ano | Ano — Podlahy |
| Zátěžová třída: 23 - domácnost, vysoká zátěž | 23 - domácnost, vysoká zátěž — Podlahy |