Vinylová podlaha Creation 55 Curton Stone Taupe 1604 - lepená 457x914 mm
Výrobce: Gerflor
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 756 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 3 756 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Zátěžová třída | 33 - komerční prostory, vysoká zátěž |
|---|---|
| Podlahové topení | Ano |
| V-spára | Ano - 4V |
| Vhodnost pod kolečkovou židli | Ano |
| Celková tloušťka | 2,50 |
| Nášlapná vrstva | 0,55 |
| Počet lamel v balení | 9ks (457 x 914 mm) 3,76m² v balení |
| Protiskluznost | Ano (R10) |
| Třída hořlavosti | Bfl-s1 |
| Dekor | Dlažba |
| Barva | Béžová |
| Rozměr lamely | 457x914 mm |
| Šířka | 457 mm |
| Délka | 914 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Podlahy |
|---|---|
| Výrobce: Gerflor | Gerflor — Podlahy |
| Barva: Béžová | Béžová — Podlahy |
| Dekor: Dlažba | Dlažba — Podlahy |
| Délka: 914 mm | 914 mm — Podlahy |
| Počet lamel v balení: 9ks (457 x 914 mm) 3,76m² v balení | 9ks (457 x 914 mm) 3,76m² v balení — Podlahy |
| Podlahové topení: Ano | Ano — Podlahy |
| Protiskluznost: Ano (R10) | Ano (R10) — Podlahy |
| Rozměr lamely: 457x914 mm | 457x914 mm — Podlahy |
| Šířka: 457 mm | 457 mm — Podlahy |
| Třída hořlavosti: Bfl-s1 | Bfl-s1 — Podlahy |
| V-spára: Ano - 4V | Ano - 4V — Podlahy |
| Vhodnost pod kolečkovou židli: Ano | Ano — Podlahy |
| Zátěžová třída: 33 - komerční prostory, vysoká zátěž | 33 - komerční prostory, vysoká zátěž — Podlahy |