Vinylová podlaha DBK 55, lepená 2,50/0,55mm, K1727 187x1227 mm
Výrobce: B-Line
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 345 Kč
Vinylová podlaha z řady DBK 55 je ideálním řešením pro ty, kteří hledají spojení estetiky a funkčnosti. Tato lepená vinylová podlaha se pyšní tloušťkou 2,50 mm a nášlapnou vrstvou 0,55 mm, což... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 2 345 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vinylová podlaha z řady DBK 55 je ideálním řešením pro ty, kteří hledají spojení estetiky a funkčnosti. Tato lepená vinylová podlaha se pyšní tloušťkou 2,50 mm a nášlapnou vrstvou 0,55 mm, což zajišťuje její výjimečnou odolnost i v hojně využívaných prostorech. Díky zátěžové třídě 34-43 je tato podlaha vhodná jak pro extrémně namáhané komerční prostory, jako jsou hotely a kanceláře, tak i pro domácí prostředí, kde se uplatní v chodbě, obývacím pokoji nebo dětském pokoji.Parametry této vinylové podlahy jsou koncipovány pro komerční využití, proto se hojně dodává do velkých developerských projektů. Vinyl DBK je velmi oblíbený, také díky dobrému poměru cena versus kvalita a samozřejmě díky krásnému vzhledu.V elegantní béžové barvě s dekorem dřeva tato podlaha harmonicky zapadne do jakéhokoli interiéru. Vyniká snadnou údržbou a je kompatibilní s podlahovým topením. S protiskluzností R10 a třídu hořlavosti Bfl-s1 nabízí bezpečné a spolehlivé řešení. Navíc je vhodná pod kolečkovou židli, což z ní činí ideální vo...
Parametry
| Zátěžová třída | 34/43 - komerční extrémní/průmyslová vysoká |
|---|---|
| Využití | Vnitřní |
| Celková váha | 4875 g/m² |
| Další vlastnosti | Snadná údržba |
| Podlahové topení | Ano |
| V-spára | Ano - 4V |
| Určení dle místností | Chodba / Předsíň |
| Vhodnost pod kolečkovou židli | Ano |
| Dekor | Dřevo |
| Celková tloušťka | 2,50 |
| Nášlapná vrstva | 0,55 |
| Počet lamel v balení | 16 ks (187 x 1227 mm) 3,671m² v balení |
| Protiskluznost | Ano (R10) |
| Třída hořlavosti | Bfl-s1 |
| Barva | Béžová |
Doplňkové informace
| Kategorie | Podlahy |
|---|---|
| Výrobce: B-Line | B-Line — Podlahy |
| Barva: Béžová | Béžová — Podlahy |
| Celková váha: 4875 g/m² | 4875 g/m² — Podlahy |
| Další vlastnosti: Snadná údržba | Snadná údržba — Podlahy |
| Dekor: Dřevo | Dřevo — Podlahy |
| Počet lamel v balení: 16 ks (187 x 1227 mm) 3,671m² v balení | 16 ks (187 x 1227 mm) 3,671m² v balení — Podlahy |
| Podlahové topení: Ano | Ano — Podlahy |
| Protiskluznost: Ano (R10) | Ano (R10) — Podlahy |
| Třída hořlavosti: Bfl-s1 | Bfl-s1 — Podlahy |
| Určení dle místností: Chodba / Předsíň | Chodba / Předsíň — Podlahy |
| V-spára: Ano - 4V | Ano - 4V — Podlahy |
| Vhodnost pod kolečkovou židli: Ano | Ano — Podlahy |
| Využití: Vnitřní | Vnitřní — Podlahy |