Vinylová podlaha DBK 55, lepená 2,50/0,55mm, K20507 187x1227 mm
Výrobce: B-Line
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 345 Kč
Vinylová podlaha DBK 55 je ideálním řešením pro ty, kdo hledají lepenou vinylovou podlahu nejvyšší kvality. S tloušťkou 2,50 mm a nášlapnou vrstvou 0,55 mm nabízí tato podlaha výjimečnou odolnost,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 2 345 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vinylová podlaha DBK 55 je ideálním řešením pro ty, kdo hledají lepenou vinylovou podlahu nejvyšší kvality. S tloušťkou 2,50 mm a nášlapnou vrstvou 0,55 mm nabízí tato podlaha výjimečnou odolnost, kterou oceníte jak v komerčních prostorách hotelů a kanceláří, tak i v domácích interiérech, včetně dětských pokojů či ložnic. Její zátěžová třída 34/43 zaručuje, že vydrží i v těch nejnáročnějších podmínkách.Tato krásná hnědá vinylová podlaha s dekorem dubového dřeva přináší nejen estetický přínos, ale i praktické vlastnosti. Díky vysoké protiskluznosti (R10) a kompatibilitě s podlahovým topením je nejen bezpečná, ale také příjemná na došlap. Navíc nabízí snadnou údržbu a je vhodná pod kolečkovou židli, což z ní činí ideální volbu pro pracovny a kanceláře. Lamely o rozměrech 187 x 1227 mm s V-spárou (4V) dodávají podlaze realistický vzhled a zajišťují jednoduchou instalaci. Tato lepená vinylová podlaha je nejen krásná, ale i funkční volba pro každý interiér.Tento výrobek je hojně dodáván do velkých developerskýc...
Parametry
| Zátěžová třída | 34/43 - komerční extrémní/průmyslová vysoká |
|---|---|
| Využití | Vnitřní |
| Celková váha | 4875 g/m² |
| Další vlastnosti | Snadná údržba |
| Podlahové topení | Ano |
| V-spára | Ano - 4V |
| Určení dle místností | Kancelář |
| Vhodnost pod kolečkovou židli | Ano |
| Dekor | Dřevo |
| Celková tloušťka | 2,50 |
| Nášlapná vrstva | 0,55 |
| Počet lamel v balení | 16 ks (187 x 1227 mm) 3,671m² v balení |
| Protiskluznost | Ano (R10) |
| Třída hořlavosti | Bfl-s1 |
| Barva | Hnědá |
Doplňkové informace
| Kategorie | Podlahy |
|---|---|
| Výrobce: B-Line | B-Line — Podlahy |
| Barva: Hnědá | Hnědá — Podlahy |
| Celková váha: 4875 g/m² | 4875 g/m² — Podlahy |
| Další vlastnosti: Snadná údržba | Snadná údržba — Podlahy |
| Dekor: Dřevo | Dřevo — Podlahy |
| Počet lamel v balení: 16 ks (187 x 1227 mm) 3,671m² v balení | 16 ks (187 x 1227 mm) 3,671m² v balení — Podlahy |
| Podlahové topení: Ano | Ano — Podlahy |
| Protiskluznost: Ano (R10) | Ano (R10) — Podlahy |
| Třída hořlavosti: Bfl-s1 | Bfl-s1 — Podlahy |
| Určení dle místností: Kancelář | Kancelář — Podlahy |
| V-spára: Ano - 4V | Ano - 4V — Podlahy |
| Vhodnost pod kolečkovou židli: Ano | Ano — Podlahy |
| Využití: Vnitřní | Vnitřní — Podlahy |