Vinylová podlaha DBK 55, lepená 2,50/0,55mm, K21102 187x1227 mm
Výrobce: B-Line
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 345 Kč
Vinylová podlaha DBK 55 představuje ideální řešení pro ty, kteří hledají vysoce kvalitní a odolnou podlahu. Tato lepená vinylová podlaha o tloušťce 2,50 mm a nášlapné vrstvě 0,55 mm se pyšní... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 2 345 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vinylová podlaha DBK 55 představuje ideální řešení pro ty, kteří hledají vysoce kvalitní a odolnou podlahu. Tato lepená vinylová podlaha o tloušťce 2,50 mm a nášlapné vrstvě 0,55 mm se pyšní zátěžovou třídou 34/43, což ji činí vhodnou pro extrémní komerční a vysoké průmyslové použití. Elegantní béžová barva s dřevěným dekorem přináší do každého interiéru pocit útulnosti a tepla. Díky 4V-spáře se podlaha dokonale propojuje a vytváří plynulý vzhled dřevěných prken.Podlaha je navržena pro vnitřní použití a je ideální pro různé místnosti, jako jsou chodby, kanceláře, dětské pokoje nebo dokonce komerční prostory, jako jsou hotely, kavárny, restaurace nebo kanceláře. Je kompatibilní s podlahovým topením a je dostatečně odolná pro použití pod kolečkovou židlí. Díky své snadné údržbě a protiskluznosti (R10) je praktičnost této podlahy nepopiratelná. Je hojně využívána u velkých developerských projektů, díky dobrému poměru cena/výkon.Vlastnosti:Rozměry: 187 x 1227 mm, 0,55 mm nášlapná vrstvaZpůsob pokládky: lepení...
Parametry
| Zátěžová třída | 34/43 - komerční extrémní/průmyslová vysoká |
|---|---|
| Využití | Vnitřní |
| Celková váha | 4875 g/m² |
| Další vlastnosti | Snadná údržba |
| Podlahové topení | Ano |
| V-spára | Ano - 4V |
| Určení dle místností | Obývací pokoj |
| Vhodnost pod kolečkovou židli | Ano |
| Dekor | Dřevo |
| Celková tloušťka | 2,50 |
| Nášlapná vrstva | 0,55 |
| Počet lamel v balení | 16 ks (187 x 1227 mm) 3,671m² v balení |
| Protiskluznost | Ano (R10) |
| Třída hořlavosti | Bfl-s1 |
| Barva | Béžová |
Doplňkové informace
| Kategorie | Podlahy |
|---|---|
| Výrobce: B-Line | B-Line — Podlahy |
| Barva: Béžová | Béžová — Podlahy |
| Celková váha: 4875 g/m² | 4875 g/m² — Podlahy |
| Další vlastnosti: Snadná údržba | Snadná údržba — Podlahy |
| Dekor: Dřevo | Dřevo — Podlahy |
| Počet lamel v balení: 16 ks (187 x 1227 mm) 3,671m² v balení | 16 ks (187 x 1227 mm) 3,671m² v balení — Podlahy |
| Podlahové topení: Ano | Ano — Podlahy |
| Protiskluznost: Ano (R10) | Ano (R10) — Podlahy |
| Třída hořlavosti: Bfl-s1 | Bfl-s1 — Podlahy |
| Určení dle místností: Obývací pokoj | Obývací pokoj — Podlahy |
| V-spára: Ano - 4V | Ano - 4V — Podlahy |
| Vhodnost pod kolečkovou židli: Ano | Ano — Podlahy |
| Využití: Vnitřní | Vnitřní — Podlahy |