Vinylová podlaha DBK 55, lepená 2,50/0,55mm, K23306 187x1227 mm
Výrobce: B-Line
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 345 Kč
Vinylová podlaha z řady DBK 55 v šedém provedení. Lepená vinylová podlaha s dřevěným dekorem představuje ideální spojení elegance a praktičnosti pro vaše interiéry. Tato vysoce kvalitní lepená... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 2 345 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vinylová podlaha z řady DBK 55 v šedém provedení. Lepená vinylová podlaha s dřevěným dekorem představuje ideální spojení elegance a praktičnosti pro vaše interiéry. Tato vysoce kvalitní lepená vinylová podlaha s tloušťkou 2,50 mm a nášlapnou vrstvou 0,55 mm nabízí extrémní zátěžovou třídu 34-43, což ji činí vhodnou jak pro komerční prostory, jako jsou hotely, kluby, prodejny, salóny a kanceláře, tak i pro domácnosti v ložnicích, obývacích pokojích či dětských pokojích. Díky kompatibilitě s podlahovým topením, je ideální volbou pro novostavby.Navíc, se 100% recyklovatelností a absencí škodlivých látek jako jsou formaldehydy a phthaláty, se jedná o ekologicky šetrnou volbu přispívající k lepší kvalitě vnitřního vzduchu. Vinylová podlaha zaručuje dlouhotrvající kvalitu a estetiku, kterou si zamilujete.Podlaha v elegantní šedé barvě s dekorem dřeva a 4V spárou přináší do vašeho domova přírodní vzhled a komfort. Snadná údržba a vhodnost pod kolečkovou židli z ní činí ideální volbu pro rušné domácnosti. Vlastnos...
Parametry
| Zátěžová třída | 34/43 - komerční extrémní/průmyslová vysoká |
|---|---|
| Využití | Vnitřní |
| Celková váha | 4875 g/m² |
| Další vlastnosti | Snadná údržba |
| Podlahové topení | Ano |
| V-spára | Ano - 4V |
| Určení dle místností | Domácí využití - chodba, pracovna |
| Vhodnost pod kolečkovou židli | Ano |
| Dekor | Dřevo |
| Celková tloušťka | 2,50 |
| Nášlapná vrstva | 0,55 |
| Počet lamel v balení | 16 ks (187 x 1227 mm) 3,671m² v balení |
| Protiskluznost | Ano (R10) |
| Třída hořlavosti | Bfl-s1 |
| Barva | Šedá |
Doplňkové informace
| Kategorie | Podlahy |
|---|---|
| Výrobce: B-Line | B-Line — Podlahy |
| Barva: Šedá | Šedá — Podlahy |
| Celková váha: 4875 g/m² | 4875 g/m² — Podlahy |
| Další vlastnosti: Snadná údržba | Snadná údržba — Podlahy |
| Dekor: Dřevo | Dřevo — Podlahy |
| Počet lamel v balení: 16 ks (187 x 1227 mm) 3,671m² v balení | 16 ks (187 x 1227 mm) 3,671m² v balení — Podlahy |
| Podlahové topení: Ano | Ano — Podlahy |
| Protiskluznost: Ano (R10) | Ano (R10) — Podlahy |
| Třída hořlavosti: Bfl-s1 | Bfl-s1 — Podlahy |
| Určení dle místností: Domácí využití - chodba, pracovna | Domácí využití - chodba, pracovna — Podlahy |
| V-spára: Ano - 4V | Ano - 4V — Podlahy |
| Vhodnost pod kolečkovou židli: Ano | Ano — Podlahy |
| Využití: Vnitřní | Vnitřní — Podlahy |