Vinylová podlaha Palladium 40 CLICK s integrovanou podložkou - Grace Greige 176x1210 mm
Výrobce: B-Line
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 883 Kč
Objevte vinylovou podlahu Palladium 40 CLICK s integrovanou podložkou, která přináší nadstandardní kvalitu a vysokou odolnost pro vaše interiéry. Tento produkt se pyšní přirozeným vzhledem dřevin,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 1 883 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Objevte vinylovou podlahu Palladium 40 CLICK s integrovanou podložkou, která přináší nadstandardní kvalitu a vysokou odolnost pro vaše interiéry. Tento produkt se pyšní přirozeným vzhledem dřevin, který dokáže oživit každý prostor. Nášlapná vrstva je chráněna speciální PUR ochranou, která zvyšuje životnost podlahy a chrání ji před opotřebením. S tloušťkou 5 mm a zátěžovou třídou 32 je tato podlaha ideální nejen pro domácnosti, ale také pro komerční prostory se střední zátěží.Díky vhodnosti pro podlahové vytápění a jednoduché údržbě je Palladium 40 CLICK perfektní volbou pro každou místnost, ať už jde o obývací pokoj, ložnici či dětský pokoj. Navíc, s protiskluzným povrchem (R10) a UV filtrem, zajišťuje bezpečnost a dlouhotrvající vzhled. Každé balení obsahuje 8 lamel o rozměrech 176 x 1210 mm, pokrývající plochu 1,709 m². Pořiďte si vinylovou podlahu, která spojuje estetiku a funkčnost!
Parametry
| Nášlapná vrstva | 0,40 |
|---|---|
| Celková výška | 5 mm |
| Počet lamel v balení | 8 ks (176 x 1210 mm) 1,709m² v balení |
| Třída hořlavosti | Bfl-s1 |
| Zátěžová třída | 32 - komerční prostory, střední zátěž |
| Vhodnost pod kolečkovou židli | Ano |
| Protiskluznost | Ano (R10) |
| UV Filtr | Ano |
| Dekor | Dřevo |
| Barva | světle šedá |
| Rozměr lamely | 176x1210 mm |
| Šířka | 176 mm |
| Délka | 1210 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Podlahy |
|---|---|
| Výrobce: B-Line | B-Line — Podlahy |
| Barva: světle šedá | světle šedá — Podlahy |
| Celková výška: 5 mm | 5 mm — Podlahy |
| Dekor: Dřevo | Dřevo — Podlahy |
| Délka: 1210 mm | 1210 mm — Podlahy |
| Počet lamel v balení: 8 ks (176 x 1210 mm) 1,709m² v balení | 8 ks (176 x 1210 mm) 1,709m² v balení — Podlahy |
| Protiskluznost: Ano (R10) | Ano (R10) — Podlahy |
| Rozměr lamely: 176x1210 mm | 176x1210 mm — Podlahy |
| Šířka: 176 mm | 176 mm — Podlahy |
| Třída hořlavosti: Bfl-s1 | Bfl-s1 — Podlahy |
| UV Filtr: Ano | Ano — Podlahy |
| Vhodnost pod kolečkovou židli: Ano | Ano — Podlahy |
| Zátěžová třída: 32 - komerční prostory, střední zátěž | 32 - komerční prostory, střední zátěž — Podlahy |