Vinylová podlaha Palladium 40 CLICK s integrovanou podložkou - Vintage Dark 176x1210 mm
Výrobce: B-Line
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 883 Kč
Vinylová podlaha Palladium 40 CLICK s integrovanou podložkou v dekoru tmavého dřeva Vintage Dark, která představuje perfektní spojení funkčnosti a estetiky v podobě nadčasového a elegantního černého... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 1 883 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vinylová podlaha Palladium 40 CLICK s integrovanou podložkou v dekoru tmavého dřeva Vintage Dark, která představuje perfektní spojení funkčnosti a estetiky v podobě nadčasového a elegantního černého designu. Díky integrované podložce je tato podlaha určena pro ty, kteří hledají jednoduchost instalace bez kompromisů v odolnosti a kvalitě. S celkovou výškou 5 mm a odolnou nášlapnou vrstvou o síle 0,40 mm, kterou chrání PUR ochrana, je tento produkt ideální volbou pro komerční prostory s třídou zátěže 32, ale také pro domácnosti. Vinylovou podlahu můžete položit do obýváku, ložnice, dětských pokojů, kuchyní nebo chodeb. Nejenže tento model podlahy snadno zvládá vysokou zátěž a použití pod kolečkovou židlí, ale také je vhodná pro podlahové vytápění a zajišťuje bezproblémovou údržbu. Protiskluznost s hodnocením R10 a UV filtr poskytují další ochranu, zatímco třída hořlavosti Bfl-s1 zajišťuje vysokou bezpečnost. Vyberte si vinylovou podlahu Palladium 40 CLICK pro kvalitní a dlouhotrvající řešení vašich podlah.Ka...
Parametry
| Nášlapná vrstva | 0,40 |
|---|---|
| Celková výška | 5 mm |
| Počet lamel v balení | 8 ks (176 x 1210 mm) 1,709m² v balení |
| Třída hořlavosti | Bfl-s1 |
| Zátěžová třída | 32 - komerční prostory, střední zátěž |
| Vhodnost pod kolečkovou židli | Ano |
| Protiskluznost | Ano (R10) |
| UV Filtr | Ano |
| Barva | Černá |
| Rozměr lamely | 176x1210 mm |
| Šířka | 176 mm |
| Délka | 1210 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Podlahy |
|---|---|
| Výrobce: B-Line | B-Line — Podlahy |
| Barva: Černá | Černá — Podlahy |
| Celková výška: 5 mm | 5 mm — Podlahy |
| Délka: 1210 mm | 1210 mm — Podlahy |
| Počet lamel v balení: 8 ks (176 x 1210 mm) 1,709m² v balení | 8 ks (176 x 1210 mm) 1,709m² v balení — Podlahy |
| Protiskluznost: Ano (R10) | Ano (R10) — Podlahy |
| Rozměr lamely: 176x1210 mm | 176x1210 mm — Podlahy |
| Šířka: 176 mm | 176 mm — Podlahy |
| Třída hořlavosti: Bfl-s1 | Bfl-s1 — Podlahy |
| UV Filtr: Ano | Ano — Podlahy |
| Vhodnost pod kolečkovou židli: Ano | Ano — Podlahy |
| Zátěžová třída: 32 - komerční prostory, střední zátěž | 32 - komerční prostory, střední zátěž — Podlahy |