29331 Zahradní stohovatelné židle sada 4 ks, vysoké opěradlo
Výrobce: Garthen
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 809 Kč
Tyto zahradní židle mají dvojitý práškový nástřik, což je dělá ideálními pro vnitřní, ale i pro venkovní použití. Sedák a opěradlo židlí je vyrobeno z elastické textilie v barvě antracit. Pro... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 809 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tyto zahradní židle mají dvojitý práškový nástřik, což je dělá ideálními pro vnitřní, ale i pro venkovní použití. Sedák a opěradlo židlí je vyrobeno z elastické textilie v barvě antracit. Pro příjemné posezení žídle obsahují područky. Pokud židle zrovna nepoužíváte není nic jednodušího než je nastohovat nasebe a dát ke zdi či do kouta.
Použité materiály jsou bezúdržbové, odolné vůči povětrnostním vlivům a materiály nevyžadují speciální péči. Kov má práškový nástřik a nohy mají plastovou povrchovou úpravu. Židle jsou dodávány v demontovaném stavu.
Technické údaje:
materiál: textilie + ocel
barva rámu: světle šedá
barva: černá
Celkové rozměry: 55 x 72 x 97 cmRozměry sedadla: cca 42 x 45 cmRozměry opěradla: cca 58 x 45 cm
výška sedadla: cca 43 cm
výška loketní opěrky: cca 59 cm
šířka loketní opěrky: cca 4 cm
max. nosnost: cca 110 kg
Obsah balení:
4 x stohovatelná židle
Parametry
| Rozměry | 55 x 72 x 97 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 43 cm |
| Nosnost | 110 kg |
| Druh materiálu | textilie, ocel |
| Šířka | 55 cm |
| Výška | 97 cm |
| Výrobce | Garthen |
| Hloubka sedáku | 45 cm |
| Barva | černá, světle šedá |
| Hmotnost | 20 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní židle a křesla |
| Barva: černá, světle šedá | černá, světle šedá — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: textilie, ocel | textilie, ocel — Zahradní židle a křesla |
| Hloubka sedáku: 45 cm | 45 cm — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 20 kg | 20 kg — Zahradní židle a křesla |
| Nosnost: 110 kg | 110 kg — Zahradní židle a křesla |
| Rozměry: 55 x 72 x 97 cm | 55 x 72 x 97 cm — Zahradní židle a křesla |
| Šířka: 55 cm | 55 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní židle a křesla |
| Výška: 97 cm | 97 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 43 cm | 43 cm — Zahradní židle a křesla |