Garthen Set kempinkových křesílek, modré
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 757 Kč
Židle pro kempování je vhodná na festival, zahradu, terasu, balkon, piknik, párty, rybaření nebo sportovní akce - ideální pro rychlou přepravu na dovolené a volném čase. Robustní trubkový ocelový rám... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 757 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Židle pro kempování je vhodná na festival, zahradu, terasu, balkon, piknik, párty, rybaření nebo sportovní akce - ideální pro rychlou přepravu na dovolené a volném čase. Robustní trubkový ocelový rám zaručuje vysokou nosnost, plastové nohy poskytují bezpečné postavení židle. Odolný potah se snadno čistí a rychle schne.
Technické údaje:
materiál rámu: ocel
potah sedadla: 600 x 300D polyester
barva rámu: šedá
barva potahu: tmavě modrá s černým okrajem, potisk bílého loga
rozměry: 65 x 56 x 60 cm (š x v x h)
výška sedadla: 30 cm
sedadlo: 36 x 36 cm
nohy - ocelová trubka o tloušťce: 17,5 x 16 cm
opěrné plochy nohou: 45 x 36 cm
nosnost: 100 kg
Obsah balení:
1 x set křesílek
Parametry
| Rozměry | 65 x 56 x 60 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 30 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Druh materiálu | ocel, polyester |
| Šířka | 65 cm |
| Polohovatelné | Ne |
| Výška | 56 cm |
| Campingové židle | Ano |
| Skládací | Ano |
| Výrobce | Divero |
| Hloubka sedáku | 36 cm |
| Barva | tmavě modrá |
| Dětské | Ne |
| Hmotnost | 1.6 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Barva: tmavě modrá | tmavě modrá — Zahradní židle a křesla |
| Campingové židle: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Dětské: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: ocel, polyester | ocel, polyester — Zahradní židle a křesla |
| Hloubka sedáku: 36 cm | 36 cm — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 1.6 kg | 1.6 kg — Zahradní židle a křesla |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Zahradní židle a křesla |
| Polohovatelné: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Rozměry: 65 x 56 x 60 cm | 65 x 56 x 60 cm — Zahradní židle a křesla |
| Šířka: 65 cm | 65 cm — Zahradní židle a křesla |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Výška: 56 cm | 56 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 30 cm | 30 cm — Zahradní židle a křesla |