78629 Miadomodo Knihovna v retro stylu, 79 x 33 x 155 cm
Výrobce: Miadomodo
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 319 Kč
Průmyslový nábytek je natolik univerzální, že otevírá mnoho úžasných možností, jak si doma vytvořit moderní interiérovou náladu. I jeden kus tohoto moderního vintage vzhledu, který je pokročilý ve... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 319 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Průmyslový nábytek je natolik univerzální, že otevírá mnoho úžasných možností, jak si doma vytvořit moderní interiérovou náladu. I jeden kus tohoto moderního vintage vzhledu, který je pokročilý ve své praktičnosti a zároveň má jistý půvab dávných časů, obohatí váš styl o odvážnou eleganci kovových rámů a rustikální vzhled povrchových úprav připomínajících dřevo, které lze snadno kombinovat s jakýmkoli interiérovým designem.
Upozornění: Barvy se mohou mírně lišit od vyobrazení.
Technické údaje:
celkové rozměry: cca 79 x 30 x 155 cm (d x š x v)
rozměr nohy: cca 16 cm
rám (čtvercová trubka): cca 2/4 cm
nosnost: cca 15 kg (na kus)
hmotnost: cca 21 kg
materiál desky: dřevotříska třídy E1 (*Výrobek je vyroben z certifikované suroviny E1 a splňuje hygienické normy EU).
materiál rámu: železo
nožičky: nastavitelné
křížové výztuhy: na zádech v dolní polovině těla
barva: vintage hnědá a černá
Obsah balení:
1 x knihovna vč. montážního materiálu
Parametry
| Hloubka | 30 cm |
|---|---|
| Výška | 155 cm |
| Hmotnost | 21 kg |
| Materiál | dřevotříska třídy E1, železo |
| Šířka | 79 cm |
| Výrobce | Miadomodo |
| Barva | vintage hnědá a černá |
Doplňkové informace
| Kategorie | Regály a poličky |
|---|---|
| Výrobce: Miadomodo | Miadomodo — Regály a poličky |
| Barva: vintage hnědá a černá | vintage hnědá a černá — Regály a poličky |
| Hloubka: 30 cm | 30 cm — Regály a poličky |
| Hmotnost: 21 kg | 21 kg — Regály a poličky |
| Materiál: dřevotříska třídy E1, železo | dřevotříska třídy E1, železo — Regály a poličky |
| Šířka: 79 cm | 79 cm — Regály a poličky |
| Výrobce: Miadomodo | Miadomodo — Regály a poličky |
| Výška: 155 cm | 155 cm — Regály a poličky |