Bambusový regál, 3 police, 60 x 26 x 66 cm
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 130 Kč
S tímto regálem vyrobeným z bambusu získáte robustní a zároveň decentní polici, kterou můžete využít nejrůznějšími způsoby. Ať už v koupelně, obývacím pokoji, na balkoně, jako polička nebo jako... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 130 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
S tímto regálem vyrobeným z bambusu získáte robustní a zároveň decentní polici, kterou můžete využít nejrůznějšími způsoby. Ať už v koupelně, obývacím pokoji, na balkoně, jako polička nebo jako stylový botník. Snadná montáž vám během okamžiku nabídne další nový úložný prostor. Přiložené plstěné podložky zajišťují bezpečné držení. Plsť také zajišťuje, že se vaše podlaha nepoškodí. Regál díky své velikosti šetří místo a zároveň se snadno přenáší. Robustní materiál odolá hmotnosti až 10 kg na polici.
Technické údaje:
materiál: bambusové dřevo
barva: přírodní
rozměry: 60 x 26 x 66 cm
hmotnost: 2,6 kg
nosnost 1 police: 10 kg
Obsah balení:
1 x regál včetně šroubů a plstěných podložek
Parametry
| Hloubka | 26 cm |
|---|---|
| Barva | přírodní |
| Hmotnost | 2.6 kg |
| Dětské | Ne |
| Výrobce | Divero |
| Výška | 66 cm |
| Šířka | 60 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Regály a poličky |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — Regály a poličky |
| Barva: přírodní | přírodní — Regály a poličky |
| Dětské: Ne | Ne — Regály a poličky |
| Hloubka: 26 cm | 26 cm — Regály a poličky |
| Hmotnost: 2.6 kg | 2.6 kg — Regály a poličky |
| Šířka: 60 cm | 60 cm — Regály a poličky |
| Výrobce: Divero | Divero — Regály a poličky |
| Výška: 66 cm | 66 cm — Regály a poličky |