Dětský koberec 3D králíček, modrý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 162 Kč
Dětské koberce 3D jsou kolekcí koberců, které skvěle doplní dekoraci dětského pokoje, přičemž dokonale plní své praktické funkce. Ochrání podlahu před chladem a díky své měkkosti zjemní i pády. Ručně... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 162 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dětské koberce 3D jsou kolekcí koberců, které skvěle doplní dekoraci dětského pokoje, přičemž dokonale plní své praktické funkce. Ochrání podlahu před chladem a díky své měkkosti zjemní i pády. Ručně vyřezávané motivy se zvířátky dokonale ladí s růžovou, modrou či šedou barvou. ▪ Výška vlasu: 11 mm
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor,Zvířecí vzor,3D vzor |
| Kolekce | Avanos |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro kluky |
| Barva: Modrá | Modrá — Koberce pro kluky |
| délka: 150 cm | 150 cm — Koberce pro kluky |
| Kolekce: Avanos | Avanos — Koberce pro kluky |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Koberce pro kluky |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Koberce pro kluky |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Koberce pro kluky |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Koberce pro kluky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro kluky |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Koberce pro kluky |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro kluky |
| Vzor: Dětský vzor,Zvířecí vzor,3D vzor | Dětský vzor,Zvířecí vzor,3D vzor — Koberce pro kluky |