Dětský koberec Color Kids 02 červený
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 437 Kč
Koberec Color Kids s dětským vzorem v kombinaci s tlumenými barvami navodí v dětském pokoji pohádkovou atmosféru. Senzorický koberec Color Kids 01 byl vyroben tak, aby stimuloval hmat a smyslové... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 437 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec Color Kids s dětským vzorem v kombinaci s tlumenými barvami navodí v dětském pokoji pohádkovou atmosféru. Senzorický koberec Color Kids 01 byl vyroben tak, aby stimuloval hmat a smyslové dojmy malého dítěte. Tento vícebarevný dvouvrstvý koberec navíc podněcuje fantazii, díky čemuž si na něm dítě hraje dlouho. Ostatní informace
Výška vlasu: 13 mm
Celková hmotnost: cca 2 kg/m2
Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Červená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Dětský pokoj,Škola/školka |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Color Kids |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro kluky |
| Barva: Červená | Červená — Koberce pro kluky |
| délka: 150 cm | 150 cm — Koberce pro kluky |
| Kolekce: Color Kids | Color Kids — Koberce pro kluky |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Koberce pro kluky |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Koberce pro kluky |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Koberce pro kluky |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Koberce pro kluky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro kluky |
| Umístění: Dětský pokoj,Škola/školka | Dětský pokoj,Škola/školka — Koberce pro kluky |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro kluky |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Koberce pro kluky |