Dětský koberec Galaxy planety, rakety
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 826 Kč
Koberec s planetovým vzorem vytvoří v dětském pokoji radostnou atmosféru s krásnými barvami. Koberec je velmi pohodlným místem pro hraní nebo odpočinek. Dodává pocit tepla, měkkosti a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 826 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec s planetovým vzorem vytvoří v dětském pokoji radostnou atmosféru s krásnými barvami. Koberec je velmi pohodlným místem pro hraní nebo odpočinek. Dodává pocit tepla, měkkosti a útulnosti.Parametry produktuMateriál: 100% polyamidSpodek: filcTloušťka: 6,50 mmCelková hmotnost: 1120 g/m²
Parametry
| Barva | Modrá,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyamid |
| Umístění | Dětský pokoj,Škola/školka |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Galaxy |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro kluky |
| Barva: Modrá,Vícebarevná | Modrá,Vícebarevná — Koberce pro kluky |
| délka: 150 cm | 150 cm — Koberce pro kluky |
| Kolekce: Galaxy | Galaxy — Koberce pro kluky |
| Materiál: polyamid | polyamid — Koberce pro kluky |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Koberce pro kluky |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Koberce pro kluky |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Koberce pro kluky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro kluky |
| Umístění: Dětský pokoj,Škola/školka | Dětský pokoj,Škola/školka — Koberce pro kluky |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro kluky |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Koberce pro kluky |