Dětský koberec GIOVANNI GAME
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 208 Kč
Dětský koberec GIOVANNI je jednoduchým ale vkusným vzorem bude krásně vypadat v každém dětském pokoji. Je vyroben z polypropylenu, což zaručuje vysokou kvalitu a snadné čištění. Navíc je velmi... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 4 208 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dětský koberec GIOVANNI je jednoduchým ale vkusným vzorem bude krásně vypadat v každém dětském pokoji. Je vyroben z polypropylenu, což zaručuje vysokou kvalitu a snadné čištění. Navíc je velmi příjemný na dotek. ▪ Výška vlasu: 9 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,0 kg/m2
▪ Materiál: 100% Polypropylen
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Giovanni |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x235 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 235 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro kluky |
| Barva: Černá | Černá — Koberce pro kluky |
| délka: 235 cm | 235 cm — Koberce pro kluky |
| Kolekce: Giovanni | Giovanni — Koberce pro kluky |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Koberce pro kluky |
| Rozměr: 160x235 cm | 160x235 cm — Koberce pro kluky |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Koberce pro kluky |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Koberce pro kluky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro kluky |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Koberce pro kluky |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro kluky |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Koberce pro kluky |