Dětský koberec Sanford Kosmos tyrkysový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 651 Kč
Dětský koberec z kolekce Sanford s jednoduchým ale vkusným vzorem bude krásně vypadat v každém dětském pokoji. Navíc je velmi příjemný na dotek a zajišťuje pohodlí, teplo pod nohama. ▪ Celková výška:... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 651 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dětský koberec z kolekce Sanford s jednoduchým ale vkusným vzorem bude krásně vypadat v každém dětském pokoji. Navíc je velmi příjemný na dotek a zajišťuje pohodlí, teplo pod nohama.
▪ Celková výška: Cca 9 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,00 kg / m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Tyrkysová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Sanford |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x220 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 220 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro kluky |
| Barva: Tyrkysová | Tyrkysová — Koberce pro kluky |
| délka: 220 cm | 220 cm — Koberce pro kluky |
| Kolekce: Sanford | Sanford — Koberce pro kluky |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Koberce pro kluky |
| Rozměr: 160x220 cm | 160x220 cm — Koberce pro kluky |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Koberce pro kluky |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Koberce pro kluky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro kluky |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Koberce pro kluky |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro kluky |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Koberce pro kluky |