Dětský koberec SLIM 9998 bílý / vícebarevný
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 121 Kč
Kolekce Slim se vyznačuje moderním designem. Koberce vyrobené z polyesterových vláken jsou výjimečně jemné na dotek, kluzké a lesklé. Zároveň jsou trvanlivé a odolné vůči deformaci. Vlákna mají... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 121 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Slim se vyznačuje moderním designem. Koberce vyrobené z polyesterových vláken jsou výjimečně jemné na dotek, kluzké a lesklé. Zároveň jsou trvanlivé a odolné vůči deformaci. Vlákna mají speciální strukturu, která neabsorbuje nečistoty, proto polyesterové koberce většinou nebarví a snadno se čistí, vhodné zejména do dětských pokojů. Nezpůsobují alergie, nepřitahují prach a nevytváří statickou elektřinu. Materiál: polyesterCelková hmotnost: 2,00 kg/m2Výška vlasu: 15 mm
Parametry
| Barva | Krémová,Růžová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | SLIM |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x160 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 160 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro dívky |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro dívky |
| Barva: Krémová,Růžová,Šedá | Krémová,Růžová,Šedá — Koberce pro dívky |
| délka: 160 cm | 160 cm — Koberce pro dívky |
| Kolekce: SLIM | SLIM — Koberce pro dívky |
| Materiál: polyester | polyester — Koberce pro dívky |
| Rozměr: 120x160 cm | 120x160 cm — Koberce pro dívky |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Koberce pro dívky |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Koberce pro dívky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro dívky |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Koberce pro dívky |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro dívky |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Koberce pro dívky |