Dětský koberec SOFTY CACTUS
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 208 Kč
Koberec SOFTY je mimořádně měkký a příjemný koberec na dotek. Je přirozeně teplý a útulný a vděčí své lehkosti polyesterovým vláknům. Koberec bude vypadat skvěle v obývacím pokoji u krbu, křesle nebo... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 4 208 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec SOFTY je mimořádně měkký a příjemný koberec na dotek. Je přirozeně teplý a útulný a vděčí své lehkosti polyesterovým vláknům. Koberec bude vypadat skvěle v obývacím pokoji u krbu, křesle nebo pohovce, jakož i v dětském pokoji, kde jeho měkká struktura zaručuje nejvyšší pohodlí při používání. ▪ Výška vlasu: cca 16 mm
▪ Celková hmotnost: cca 1,75 kg/m2
▪ Materiál: 100% Polyester
Parametry
| Barva | Šedá,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Softy |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro kluky |
| Barva: Šedá,Vícebarevná | Šedá,Vícebarevná — Koberce pro kluky |
| délka: 230 cm | 230 cm — Koberce pro kluky |
| Kolekce: Softy | Softy — Koberce pro kluky |
| Materiál: polyester | polyester — Koberce pro kluky |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Koberce pro kluky |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Koberce pro kluky |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Koberce pro kluky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro kluky |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Koberce pro kluky |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro kluky |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Koberce pro kluky |