Dětský koberecKids Závody červený
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 877 Kč
Dětské koberce KIDS je kolekce vícebarevných koberců určená speciálně do dětských pokojů. Vlas dětských koberců Kids je vyroben z kvalitní polypropylenové příze, odolné proti zabarvení a deformaci.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 877 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dětské koberce KIDS je kolekce vícebarevných koberců určená speciálně do dětských pokojů. Vlas dětských koberců Kids je vyroben z kvalitní polypropylenové příze, odolné proti zabarvení a deformaci. Dominantními barvami jsou růžová, modrá, žlutá, odstíny šedé, což jsou oblíbené barvy našich dětí. Dětské motivy dělají z koberců z této kolekce dokonalý doplněk k dekoraci dětského pokoje. Bohatost vzorů činí koberce z této kolekce vhodnými do dívčího i chlapeckého pokoje. Husté a hrubé vlasy koberců dokonale izolují podlahu od chladu a teplé barvy dodají dětskému pokoji útulnost a teplo a vnesou do pokoje pohádkové prvky.
Ostatní informace ▪ Celková tloušťka: 11 mm ▪ Celková hmotnost: cca 2,50 kg/m2 ▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Krémová,Šedá,Červená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Kids |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro kluky |
| Barva: Krémová,Šedá,Červená | Krémová,Šedá,Červená — Koberce pro kluky |
| délka: 150 cm | 150 cm — Koberce pro kluky |
| Kolekce: Kids | Kids — Koberce pro kluky |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Koberce pro kluky |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Koberce pro kluky |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Koberce pro kluky |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Koberce pro kluky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro kluky |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Koberce pro kluky |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro kluky |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Koberce pro kluky |