Divero 40742 Dřevěná polohovatelná židle - týkové dřevo
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 590 Kč
Masivní sklopné křeslo zhotovené z kvalitního, počasí odolného, ošetřeného týkového dřeva. Židle je perfektní na terasu nebo zahradu k příjemně strávenému letnímu večeru s přáteli nebo v rodinném... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 4 590 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Masivní sklopné křeslo zhotovené z kvalitního, počasí odolného, ošetřeného týkového dřeva. Židle je perfektní na terasu nebo zahradu k příjemně strávenému letnímu večeru s přáteli nebo v rodinném kruhu. Židle je sklopná a umožňuje snadné uskladnění. Produkt, který Vás nadchne poměrem cena/výkon. Dřevěný nábytek, jako přírodní produkt má zvláštní šarm, je symbolem přirozenosti, pohodlí, odolnosti a nadčasové elegance. Týkové dřevo se vyznačuje odolností proti vlivům počasí a tím je velice vhodné k použití pro venkovní použití. K udržení teplého odstínu dřeva ošetřujte dřevo týkovým olejem. Neošetřené týkové dřevo po určité době obdrží známou stříbrnošedou patinu. Pozor! Dřevo je živý materiál, drobné prasklinky a pozvolné změny barvy jsou normálními vlastnostmi tvrdého dřeva. Naše výrobky jsou vyrobeny ze dřeva z kontrolovaných pěsteb dřevin.
Technické údaje:
druh dřeva: týkové dřevo
celková výška: 1,11 m
šířka od područky k područce: 61 cm
hloubka: 65cm
šířka sedu: 48 x 49 cm
výška sedu: 42 cm
opěrka zad: 48 x72 cm
ve sklopeném stavu: 61 x 92 x 22 cm (š x v x h)
sklopná židle: ano
ošetřené dřevo: ano
nastavitelná: do 6-ti poloh
ergonomicky formovaná
extra masivní
Obsah balení:
1 x přírodní židle
rozměry balení: 930 x 620 x 220
hmotnost balení: 12,5 kg
Parametry
| Rozměry | 111 x 61 x 65 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 42 cm |
| Druh materiálu | týkové dřevo |
| Šířka | 61 cm |
| Polohovatelné | Ano |
| Výška | 111 cm |
| Campingové židle | Ne |
| Skládací | Ano |
| Výrobce | Divero |
| Hloubka sedáku | 65 cm |
| Barva | přírodní |
| Dětské | Ne |
| Hmotnost | 12.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Barva: přírodní | přírodní — Zahradní židle a křesla |
| Campingové židle: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Dětské: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: týkové dřevo | týkové dřevo — Zahradní židle a křesla |
| Hloubka sedáku: 65 cm | 65 cm — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 12.5 kg | 12.5 kg — Zahradní židle a křesla |
| Polohovatelné: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Rozměry: 111 x 61 x 65 cm | 111 x 61 x 65 cm — Zahradní židle a křesla |
| Šířka: 61 cm | 61 cm — Zahradní židle a křesla |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Výška: 111 cm | 111 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 42 cm | 42 cm — Zahradní židle a křesla |