Divero 55327 Zahradní odkládací stolek z masivního teaku
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 025 Kč
Krásný, romantický, praktický, ručně vyrobený odkládací stolek. Je vhodný pro vnitřní a venkovní použití jako police, stojan na květináče či pro kávu vedle lehátka. Použijte tento odkládací stolek na... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 2 025 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Krásný, romantický, praktický, ručně vyrobený odkládací stolek. Je vhodný pro vnitřní a venkovní použití jako police, stojan na květináče či pro kávu vedle lehátka. Použijte tento odkládací stolek na zahradě nebo na terase vedle lehátka nebo skládací židle. Dokonce i v domě najde široké pole působnosti, ať jako malý stoleček, květinová stolička nebo noční skříňka v ložnici. Na praktický stolek odložíte svou oblíbenou knihu, časopisy, brýle a další drobnosti. Teak je jedním z nejdéle známých a nejcennějších dřevin v Asii. Teak je světově proslulé dřevo díky své výjimečné odolnosti a vysoké odolnosti proti napadení houbami, termitům a chemikáliím. Teakové dřevo je absolutně odolné proti povětrnostním vlivům a může stát venku ve větru a špatném počasí!
Technické údaje:
rozměry: 50 x 50 x 50 (d x š x v)
materiál: přírodní teak
hmotnost balení: cca 5 kg
Obsah balení:
1 x odkládací stolek, demontovaný
Parametry
| Výrobce | Divero |
|---|---|
| Rozměry | 50 x 50 x 50 cm |
| Rozkládácí | Ne |
| Hmotnost | 5 kg |
| Druh materiálu | teak |
| Výška | 50 cm |
| Skládací | Ne |
| Campingové stolky | Ne |
| Délka | 50 cm |
| Šuplík | Ne |
| Šířka | 50 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní stolky |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní stolky |
| Campingové stolky: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Délka: 50 cm | 50 cm — Zahradní stolky |
| Druh materiálu: teak | teak — Zahradní stolky |
| Hmotnost: 5 kg | 5 kg — Zahradní stolky |
| Rozkládácí: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Rozměry: 50 x 50 x 50 cm | 50 x 50 x 50 cm — Zahradní stolky |
| Šířka: 50 cm | 50 cm — Zahradní stolky |
| Skládací: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Šuplík: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní stolky |
| Výška: 50 cm | 50 cm — Zahradní stolky |