DIVERO 47271 Skládací zahradní stolek - týkové dřevo neošetřené - 50 cm
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 945 Kč
Praktický nejen zahradní skládací stůl vyrobený z vysoce kvalitního týkového dřeva, které pochází z chráněných letů indonéského lesa. Stůl oceníte zjeména na zahradě, terase či balkonu, ale zajisté i... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 945 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Praktický nejen zahradní skládací stůl vyrobený z vysoce kvalitního týkového dřeva, které pochází z chráněných letů indonéského lesa. Stůl oceníte zjeména na zahradě, terase či balkonu, ale zajisté i ve vnitřních prostrech, kde se bude hodit jako odkládací nebo dekorační stůl. Teak je jedním z nejdéle známých a nejhodnotnějších dřev v Asii. Teak je světově proslulé dřevo kvůli mimořádně dobré výdrži a vysoké odolnosti vůči napadení houbami, termitů a chemikálií. Není-li ošetřen, začne se postupně vytvářet stříbřitá patina. Není-li to žádoucí, je možné zabránit jejímu vytvoření zabránit jednoduše roční údržbou za použití komerčního teakového oleje. Upozornění! Dřevo je živoucí materiál, menší praskání a postupné změny barvy jsou normálním chováním tvrdých dřevin.
Technické údaje:
rozměry produktu: 50 x 50 x 50 cm (d x š x v)
materiál: týkové dřevo - neošetřené
Obsah balení:
1 ks odkládací sklopný stůl z neošetřeného teakového dřeva
Parametry
| Výrobce | Divero |
|---|---|
| Rozměry | 50 x 50 x 50 cm |
| Rozkládácí | Ne |
| Hmotnost | 6 kg |
| Druh materiálu | týkové dřevo |
| Výška | 50 cm |
| Skládací | Ano |
| Délka | 50 cm |
| Šířka | 50 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní stolky |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní stolky |
| Délka: 50 cm | 50 cm — Zahradní stolky |
| Druh materiálu: týkové dřevo | týkové dřevo — Zahradní stolky |
| Hmotnost: 6 kg | 6 kg — Zahradní stolky |
| Rozkládácí: Ne | Ne — Zahradní stolky |
| Rozměry: 50 x 50 x 50 cm | 50 x 50 x 50 cm — Zahradní stolky |
| Šířka: 50 cm | 50 cm — Zahradní stolky |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní stolky |
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní stolky |
| Výška: 50 cm | 50 cm — Zahradní stolky |