Divero 55328 Sada 2 ks Zahradní skládací židle dřevěná
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 670 Kč
Vysoce kvalitní, elegantní zahradní židle v klasickém provedení, která není náročná na údržbu. Obzvláště pohodlná je velká sedací plocha, které nabízí dostatek prostoru. Sklon opěradla lze několikrát... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 5 670 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vysoce kvalitní, elegantní zahradní židle v klasickém provedení, která není náročná na údržbu. Obzvláště pohodlná je velká sedací plocha, které nabízí dostatek prostoru. Sklon opěradla lze několikrát nastavit, takže můžete pohodlně a uvolněně jíst i relaxovat. Pomocí několika těchto židlí a jídelního stolu vytvoříte impozantní posezení, kde můžete strávit hodiny společně s rodinou, přáteli a známými. Dřevěný nábytek dodává vaší terase, zahradě nebo balkon přírodní atmosféru. Stojí pro trvanlivost, pohodu a nadčasovou eleganci. Teakové dřevo je robustní tropické dřevo odolné proti povětrnostním vlivům, které je díky svým vlastnostem mimořádně vhodné pro venkovní použití. Chcete-li zachovat krásu zahradní židle, doporučujeme ošetřit dřevo pravidelně teakovým olejem. Neupravené, teakové dřevo nakonec získá známou stříbrnošedou patinu. Upozornění! Dřevo je živý materiál, menší praskliny a postupné změny barvy jsou součástí normálního chování tvrdých dřevin. Pro naše výrobky se používá pouze dřevo z kontrolované pěstby.
Technické údaje:
rozměry: 110 x 56 x 75 cm (v x š x h)
sedák: 45 x 47 cm
výška opěradla: 74 cm
výška sedáku: 46 cm
skládací židle z neupraveného teaku
Obsah balení:
2 x masivní dřevěná židle, neošetřená
Parametry
| Rozměry | 110 x 56 x 75 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 46 cm |
| Druh materiálu | teak |
| Šířka | 56 cm |
| Polohovatelné | Ano |
| Výška | 110 cm |
| Campingové židle | Ne |
| Skládací | Ano |
| Výrobce | Divero |
| Hloubka sedáku | 47 cm |
| Barva | hnědá |
| Dětské | Ne |
| Hmotnost | 10 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Barva: hnědá | hnědá — Zahradní židle a křesla |
| Campingové židle: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Dětské: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: teak | teak — Zahradní židle a křesla |
| Hloubka sedáku: 47 cm | 47 cm — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 10 kg | 10 kg — Zahradní židle a křesla |
| Polohovatelné: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Rozměry: 110 x 56 x 75 cm | 110 x 56 x 75 cm — Zahradní židle a křesla |
| Šířka: 56 cm | 56 cm — Zahradní židle a křesla |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Výška: 110 cm | 110 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 46 cm | 46 cm — Zahradní židle a křesla |