Divero 68315 Set skládacích židlí - 2 ks, modrá
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 552 Kč
Postaveno během několika sekund jediným hmatem! Sportovní skládací židle je univerzální, pohodlná a praktická! Skládací židle je univerzální: ke kempování, pikniku, k relaxaci na okraji lesa nebo na... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 552 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Postaveno během několika sekund jediným hmatem! Sportovní skládací židle je univerzální, pohodlná a praktická! Skládací židle je univerzální: ke kempování, pikniku, k relaxaci na okraji lesa nebo na zahradě. Každý rybář, lovec, sportovec nebo divák ocení tuto židli pro její snadné použití a kompaktní velikost balení. V loketní opěrce je integrován praktický držák na nápoj, do kterého lze samozřejmě uložit i mobilní telefon nebo jiné drobnosti. Židle je složena v přiložené přenosné taška s popruhem přes rameno a je vždy po ruce.
Technické údaje:
rozměry v rozloženém stavu: 84,5 x 85 x 50 cm
rozměry ve složeném stavu: 86 cm x 15 cm x 15 cm (v x š x h)
výška sedadla: cca 42 cm
rozměry sedadla: cca 38 cm x 36 cm
barva: modrá
hmotnost: 2,5 kg
nosnost: až do 100 kg
rám: trubková ocel, šedá
sada: 2 ks
potah: polyesterová tkanina Oxford 600D
Obsah balení:
1 x sada skládacích židlí
Parametry
| Rozměry | 84.5 x 85 x 50 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 42 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Druh materiálu | ocel, polyester |
| Šířka | 85 cm |
| Polohovatelné | Ne |
| Výška | 84.5 cm |
| Campingové židle | Ano |
| Skládací | Ano |
| Výrobce | Divero |
| Hloubka sedáku | 38 cm |
| Barva | modrá |
| Dětské | Ne |
| Hmotnost | 2.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Barva: modrá | modrá — Zahradní židle a křesla |
| Campingové židle: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Dětské: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: ocel, polyester | ocel, polyester — Zahradní židle a křesla |
| Hloubka sedáku: 38 cm | 38 cm — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 2.5 kg | 2.5 kg — Zahradní židle a křesla |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Zahradní židle a křesla |
| Polohovatelné: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Rozměry: 84.5 x 85 x 50 cm | 84.5 x 85 x 50 cm — Zahradní židle a křesla |
| Šířka: 85 cm | 85 cm — Zahradní židle a křesla |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Výška: 84.5 cm | 84.5 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 42 cm | 42 cm — Zahradní židle a křesla |