Garthen 35224 2x zahradní polohovací křeslo vč. opěrky na nohy - černá
Výrobce: Garthen
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 504 Kč
Praktické lehátko je lekhé, úsporné na místo, dobře uskladnitelné a zve k relaxaci. Opěradlo rukou a zad je polohovatelné do 7 různých pozic. Tento model je použitelný jednak jako relaxační židle k... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 5 504 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Praktické lehátko je lekhé, úsporné na místo, dobře uskladnitelné a zve k relaxaci. Opěradlo rukou a zad je polohovatelné do 7 různých pozic. Tento model je použitelný jednak jako relaxační židle k uvolnění tak i jako lehátko ke slunění. Kvalitní textilie (PVC potažený polyester) je počasí odolný a švy jsou svařeny. Zaručuje optimální ventilaci na sedací a opěrné ploše zad. Volné napnutí tkaniny se individuálně přizpůsobuje kontuře zad. Použití: terasa a zahrada, na balkon, na koupaliště nebo ke kempinku.
Technické údaje:
rozměry: cca 99 x 57 x 69 cm (v x š x h)
sedací plocha: 55 x 44 cm (h x š)
opěradlo: 70 x 44 cm (v x š)
opěradlo zad: 70 x 45 cm (d x š)
výška sedu: 44 cm
výška opěrky rukou: 66 cm
opěrky rukou: cca 50 x 25 mm
nohy: cca 40 x 22 mm
nosnost: cca 110 kg
extrémně lehké a velmi stabilní
materiál: hliník
barva: šedá, textilie: černá
Obsah balení:
2 x polohovatelné lehátko
Parametry
| Rozměry | 99 x 57 x 69 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 44 cm |
| Nosnost | 110 kg |
| Druh materiálu | hliník |
| Šířka | 57 cm |
| Polohovatelné | Ano |
| Výška | 99 cm |
| Campingové židle | Ano |
| Skládací | Ano |
| Výrobce | Garthen |
| Hloubka sedáku | 44 cm |
| Barva | černá |
| Dětské | Ne |
| Hmotnost | 6.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní židle a křesla |
| Barva: černá | černá — Zahradní židle a křesla |
| Campingové židle: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Dětské: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: hliník | hliník — Zahradní židle a křesla |
| Hloubka sedáku: 44 cm | 44 cm — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 6.5 kg | 6.5 kg — Zahradní židle a křesla |
| Nosnost: 110 kg | 110 kg — Zahradní židle a křesla |
| Polohovatelné: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Rozměry: 99 x 57 x 69 cm | 99 x 57 x 69 cm — Zahradní židle a křesla |
| Šířka: 57 cm | 57 cm — Zahradní židle a křesla |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní židle a křesla |
| Výška: 99 cm | 99 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 44 cm | 44 cm — Zahradní židle a křesla |