Garthen 600 Skládací židle z teakového dřeva
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 148 Kč
Menší, lehčí, ručně vyráběná zahradní židle z týkového dřeva se stane nedocenitelným kusem nábytku pro Vaši zahradu, terasu, balkon, ale i třeba zimní zahradu. Nespornou výhodou této zahradní židle... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 148 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Menší, lehčí, ručně vyráběná zahradní židle z týkového dřeva se stane nedocenitelným kusem nábytku pro Vaši zahradu, terasu, balkon, ale i třeba zimní zahradu. Nespornou výhodou této zahradní židle značky DIVERO je možnost jejího složení. Díky své kompaktnosti je židle také vhodná na kempování se stanem či karavanem. K židli doporučujeme vybrat některý z našich polstrování pro křesla, podsedáky najdete v široké barevné škále. Balkonová židle nabízí dobrý komfort při sezení a týkové dřevo je náležité odolné proti povětrnostním vlivům. Týkové dřevo použité pro výrobu židle pochází z kontrolované těžby dřeva certifikované SVLK. Týkové dřevo časem může získat našedlou patinu, toto není závada výrobku, ale běžné chování dřeva. Pokud tomu chcete předejít a užívat si týkový zahradní nábytek co nejdéle, doporučujeme nábytek pravidelně ošetřovat týkovým olejem, který najdete také v naší nabídce. Židle můžete libovolně kombinovat z dalším týkovým nábytkem z naší nabídky.
Technické údaje:
rozměry výrobku: 46 x 89 x 62 cm
výška sedáku: 46 cm
šířka sedáku: 40 cm
hloubka sedáku: 37 cm
materiál: týkové dřevo
nosnost: cca 90 kg
pro zvýšení stability přidána dodatečná opora viz fotografie č. 3
Obsah balení:
1 x skládací židle
Parametry
| Rozměry | 46 x 89 x 62 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 46 cm |
| Nosnost | 90 kg |
| Druh materiálu | týkové dřevo |
| Šířka | 46 cm |
| Polohovatelné | Ne |
| Výška | 89 cm |
| Campingové židle | Ano |
| Skládací | Ano |
| Výrobce | Divero |
| Hloubka sedáku | 37 cm |
| Barva | hnědá |
| Dětské | Ne |
| Hmotnost | 5.6 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Barva: hnědá | hnědá — Zahradní židle a křesla |
| Campingové židle: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Dětské: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: týkové dřevo | týkové dřevo — Zahradní židle a křesla |
| Hloubka sedáku: 37 cm | 37 cm — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 5.6 kg | 5.6 kg — Zahradní židle a křesla |
| Nosnost: 90 kg | 90 kg — Zahradní židle a křesla |
| Polohovatelné: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Rozměry: 46 x 89 x 62 cm | 46 x 89 x 62 cm — Zahradní židle a křesla |
| Šířka: 46 cm | 46 cm — Zahradní židle a křesla |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Výška: 89 cm | 89 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 46 cm | 46 cm — Zahradní židle a křesla |