Garthen Kempinková stolička třínožka - 2 kusy
Výrobce: Garthen
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 442 Kč
Tato praktická a cenově dostupná skládací stolička je postavena během několika sekund - ideální pro kempování, lov, rybaření, pikniky, koncerty, výlety na motocyklech, turistiku, outdoorové akce.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 442 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tato praktická a cenově dostupná skládací stolička je postavena během několika sekund - ideální pro kempování, lov, rybaření, pikniky, koncerty, výlety na motocyklech, turistiku, outdoorové akce. Velmi lehké a přesto velmi stabilní provedení díky robustnímu ocelovému rámu. Malá velikost balení a snadný transport s našitým popruhem.
Technické údaje:
rozměry: 33 x 42 x 33 cm (š x v x h)
materiál rámu: ocel (19 x 0,19 mm)
materiál sedáku: 600 x 300D polyester
barva: polyester - černá / trubky - tmavě šedé
rozměry ve složeném stavu: 60x11x11 cm
výška sedu: 42 cm
sedací plocha: 33 x 33 cm
nosnost: 100 kg
Obsah balení:
2 x ocelové stoličky
Parametry
| Rozměry | 33 x 42 x 33 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 42 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Druh materiálu | ocel, polyester |
| Šířka | 33 cm |
| Polohovatelné | Ne |
| Výška | 42 cm |
| Campingové židle | Ano |
| Skládací | Ano |
| Výrobce | Garthen |
| Hloubka sedáku | 33 cm |
| Barva | černá |
| Dětské | Ne |
| Hmotnost | 1.2 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní židle a křesla |
| Barva: černá | černá — Zahradní židle a křesla |
| Campingové židle: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Dětské: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: ocel, polyester | ocel, polyester — Zahradní židle a křesla |
| Hloubka sedáku: 33 cm | 33 cm — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 1.2 kg | 1.2 kg — Zahradní židle a křesla |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Zahradní židle a křesla |
| Polohovatelné: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Rozměry: 33 x 42 x 33 cm | 33 x 42 x 33 cm — Zahradní židle a křesla |
| Šířka: 33 cm | 33 cm — Zahradní židle a křesla |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní židle a křesla |
| Výška: 42 cm | 42 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 42 cm | 42 cm — Zahradní židle a křesla |