Garthen Sada 2 ks zahradních stohovatelných židlí - černá
Výrobce: Garthen
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 890 Kč
Sedák a opěradlo židle jsou vyrobeny z černého elastického textilního potahu. Židle na verandě je vybavena područkami na pravé a levé straně pro pohodlné sezení. Židle jsou stohovatelné pro úsporné... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 890 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Sedák a opěradlo židle jsou vyrobeny z černého elastického textilního potahu. Židle na verandě je vybavena područkami na pravé a levé straně pro pohodlné sezení. Židle jsou stohovatelné pro úsporné uskladnění. Materiály použité v této židli jsou bezúdržbové, odolné vůči povětrnostním vlivům a nevyžadují žádné speciální výrobky pro péči.
Technické údaje:
rozměry: 55 x 72 x 97 cm (š x h x v)
rozměry sedadla: cca 42 x 45 x 43 cm
rozměry opěradla: cca 58 x 45 cm
šířka loketní opěrky: cca 4 cm
materiál rámu: ocel
barva rámu: antracit
barva textilie: černá
max. nosnost: cca 110 kg
set: 2 ks
Obsah balení:
1 x set židlí
Parametry
| Rozměry | 55 x 72 x 97 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 43 cm |
| Nosnost | 110 kg |
| Druh materiálu | ocel |
| Šířka | 55 cm |
| Polohovatelné | Ne |
| Výška | 97 cm |
| Campingové židle | Ne |
| Skládací | Ano |
| Výrobce | Garthen |
| Hloubka sedáku | 45 cm |
| Barva | černá |
| Dětské | Ne |
| Hmotnost | 7 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní židle a křesla |
| Barva: černá | černá — Zahradní židle a křesla |
| Campingové židle: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Dětské: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: ocel | ocel — Zahradní židle a křesla |
| Hloubka sedáku: 45 cm | 45 cm — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 7 kg | 7 kg — Zahradní židle a křesla |
| Nosnost: 110 kg | 110 kg — Zahradní židle a křesla |
| Polohovatelné: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Rozměry: 55 x 72 x 97 cm | 55 x 72 x 97 cm — Zahradní židle a křesla |
| Šířka: 55 cm | 55 cm — Zahradní židle a křesla |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní židle a křesla |
| Výška: 97 cm | 97 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 43 cm | 43 cm — Zahradní židle a křesla |